síť kufru variant - pokračování (montáž)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od Dymák »

Kucí, přemejšlím nad vertikální rolovací sítí do varoše, ale nemám tucha jak to funguje..
Může mi někdo objasnit, jak je uchycená? Místo vodorovný rolety (buď jedno, nebo druhý), nebo lze mít roletu i síť dohromady? A nahoře předpokládám jen zobáčky, na který pověsím tu tyčku, ne?
Naposledy upravil(a) Dymák dne 29.01.2013 10:24, celkem upraveno 1 x.
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: síť kufru variant

Příspěvek od PlusOne »

Ta síť je chycená nezávisle na roletě, a v autě lze mít obojí.
Je nasazená na takovou ližinu na zadním opěráku ve futrále, kterej se sklápí spolu se sedačkama. Ve stropnici jsou dvoje pouzdra na uchycení, jedny za zadníma sedadlama v úrovni C-sloupku, a jedny za předníma kousek za B-sloupkem, abys právě mohl vytáhnout roletu a zaklesnout ji i při sklopených zadních sedadlech.
Nemám teď svoje auto "u sebe", abych ti to mohl vyfotit, vydržíš do středy? :)

Našel jsem aspoň foto od předchozího majitele - ten šedivej obdélník pod roletou je futrál s tou sítí.
Přílohy
Obraz123.jpg
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: síť kufru variant

Příspěvek od Dymák »

Díky moc za vysvětlení :good: takže na každý půlce opěradla je nějakej držák celý tý rolety, jo? A když potřebuju sklopit jen jednu půlku, tak musím tu roletu vysadit z těch držáků, chápu to správně?
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: síť kufru variant

Příspěvek od PlusOne »

Ne, ten držák je jen na delší části opěráku. Ta kratší část jde sklopit i bez toho, že bys někde něco vysazoval. Pokud chceš sklopit i tu delší část, musíš mít sklopenou i tu kratší. Pokud chceš sklopit JEN delší, musíš nejdřív sundat roletu, a pak to půjde.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: síť kufru variant

Příspěvek od Dymák »

Ještě lepší :twisted: moc díky za vysvětlení - jdu zkusit nějakou síť splašit...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
Martines
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 31.05.2009 11:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: síť kufru variant

Příspěvek od Martines »

hoja, mám jednu síť doma, je sice ze octavie I ale podle mě to bude stejné

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od Dymák »

takže síť mám, montáž mi je celkem jasná, jen bych potřeboval nějakýho ochotnýho klubáka, kterej by mi změřil rozměr mezi horníma úchytama...
Přední má jasnou polohu, páč je součástí rámečku lampičky, ale jak daleko od ní je ten zadní???
Díky za pomoc
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od M@rty »

Dymak píše:takže síť mám, montáž mi je celkem jasná, jen bych potřeboval nějakýho ochotnýho klubáka, kterej by mi změřil rozměr mezi horníma úchytama...
Přední má jasnou polohu, páč je součástí rámečku lampičky, ale jak daleko od ní je ten zadní???
Díky za pomoc
taky mně to zajimá
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od M@ty »

Sit v aute mam,ale obavam se ze jsem zcela nepochopil tvuj pozadavek co presne chces zmerit.Pokud je to vzdalenost od uchyceni u "B" sloupku k uchyceni v kufru,tak to ti zmerim a napisi.Jinak to upresni a ja ti zmerim cokoli.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od pohodarkajik »

nic nemer, sundej stropnici, jsou tam zavity na jednu cast drzaku co je pod stropnici, zezadu na stropnici jsou vylisky, ty vyrizni, nasas stropnici a prisroubuj venkovni cast drzaku, taky jsem to dodelaval, jde to i se stropnici v aute

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od M@rty »

pohodarkajik píše:nic nemer, sundej stropnici, jsou tam zavity na jednu cast drzaku co je pod stropnici, zezadu na stropnici jsou vylisky, ty vyrizni, nasas stropnici a prisroubuj venkovni cast drzaku, taky jsem to dodelaval, jde to i se stropnici v aute
a to je u každeho?
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od Mažňák »

a jak mám tu síť oddělat?? je to jen nasunuté nebo jak ?? mám ju ale vubec ju nepoužívám, takže ju možná oddělám
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od M@rty »

Mažňák píše:a jak mám tu síť oddělat?? je to jen nasunuté nebo jak ?? mám ju ale vubec ju nepoužívám, takže ju možná oddělám
je našrubena na 3 konzolách na zadnich sedačkách
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od Dymák »

M@ty píše:Sit v aute mam,ale obavam se ze jsem zcela nepochopil tvuj pozadavek co presne chces zmerit.Pokud je to vzdalenost od uchyceni u "B" sloupku k uchyceni v kufru,tak to ti zmerim a napisi.Jinak to upresni a ja ti zmerim cokoli.

přesně tenhle rozměr, jsem měl na mysli, ale pokud je tam příprava, jak píše pohodarkajik, tak je to zbytečný...

já Vám pánové děkuju uctivě a zejtra na to dám voko


:arrow: Mažňák síť zarolovat, sklopit opěradla (první ten menší, pak ten větší a s ním půjde i ta srolovaná roleta), pak cele ten plastovej válec vysuneš do boku (ven ze dveří)
možná to jde vysunout i z kufru - bez sklápění opěradel, ale to si nejsem jistej...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: síť kufru variant - pokračování (montáž)

Příspěvek od pohodarkajik »

jsou tam proste zavity, na pridelani drzaku, co je pod stropnici, na ten drzak se pak namontuje vnejsi cast, do ktere se sit zavesi, jinak sit k sedadlum jsem pridelal, pres dva silne plechy, rozmer si ten nepamatuju, ale muzu nafotit, ktere jsem prinytoval k sedackam a jejich hrany ohnul, aby na to sla sit nasunout, zrejme je to jako origo, origo jsem nikdy nevidel, delal jsem to dle sebe, na mensi sedacku, ktera se da sklopit, jsem drzak nedaval, protoze sit, ma z boku vyjizdeci trn, ktery se zasune do bocniho polstorvani kufru, tam staci jen vyvrtat dira, jinak v aute muzu mit i roletu, sit nicemu neprekazi, kdyz to zhrnu, je potreba na dodelani sit, 2x zadni drzak, 2x predni drzak s otvorem pro lampicku (lampicka je stejna) 2x zadni konzole pod stropnici a 2x predni konzole pod stopnici, stropnice se muze nechat puvodni, pokud se to pekne vyreze :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“