Palivoměr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
StepanRak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 21.10.2010 20:42

Palivoměr

Příspěvek od StepanRak »

Zdravím, prosím o radu.. měl jsem v nádrži málo nafty ( rezerva, první červená čárka, zvukový signál, svítila kontrolka rezervy.. ) tak jsem vzal za 500 kč naftu a ručička palivoměru logicky stoupla nad rezervu ..zvukový signál a kontrolka rezervy již vypnuta. Dojel jsem domu, zaparkoval auto. Asi po 15ti minutách jsem musel jet opět pryč a kontrolka rezervy svítí s chvilkovým doprovodem zvukového signálu a ručička palivoměru na první červené čárce rezervy. Ne a ne stoupnout.

Nevíte někdo čím to může být ?
Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemá, starosti nepomohou.

VW Passat 3B, 1.9 TDi, 81 kW, climatronic

Uživatelský avatar
StepanRak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 21.10.2010 20:42

Re: Palivoměr

Příspěvek od StepanRak »

Tak jsem to vyřešil sám, pro ty které to potká, tak stačí doplnit za par stovek ( já za 400 kč ) naftu a srovná se to pomalu. Asi cca 15 minut leze ručička pomalu nahoru až je vše v normě.

Stejnak by mě zajímalo, jestli někdo neví čím to bylo.. uvízl plovák ? nebo tak něco ? :)
Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemá, starosti nepomohou.

VW Passat 3B, 1.9 TDi, 81 kW, climatronic

jdaniels
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.10.2012 15:20

Re: Palivoměr

Příspěvek od jdaniels »

Ahoj mam uplne stejny problem akorat stim ze stale tankuji uz se mi do nadrze nic nevejde a stale sviti kontrolka pokazdem nastartovani ..........predtim jsem vyjel nadrz pomalu do sucha raficka byla pod cervenou carkou jestli se sekl plovak to nevim co stim mohu delat poradi mi nekdo dekuji ....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“