Jakou baterii??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Merida
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 30.10.2010 20:24
Bydliště: Vysočina

Jakou baterii??

Příspěvek od Merida »

Předem se omlouvám,jsem mizerný "prospector"-jistě je to omílané téma,ale nemůžu nic najít.Prosím moderátora ať mně nasměruje anebo nemaže :? Zkrátka-B5 Variant,1.9TDI-PD 85kW-AJM.Koupě před 2mi lety,dovoz-dali mi tam novou baterii(oceňuji slušnost),ale nic moc-Pro Force Green line-72Ah,vápníková baterie-zatím nemrzlo ani u nás na Vysočině a i když já zastávám názor nabít vždy před zimou a po zimě-to dodržuji-3 týdny po nabití ty starty nejsou zrovna přesvědčivé-čapne,ale točí zoufale pomalu a v mrazech to bude konečná-parkuji venku,jezdím nepravidelně po cca3-dnech.Prostě žhavičky O.K.-zatím chytá,ale myslím točí moc pomalu.Nechci nic jiného než Vartu-po předchozích zkušenostech v minulých vozech-jasná volba No1-co tam nacpat-co možno nejsilnější????Konfigurátor mi "vyplivl"tohle-dostanu ji tam???http://www.pneu-kvalitne.cz/autobaterie ... nfigurator
Děkuji za rady.

djvlada11
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 12.01.2009 18:23
Bydliště: nove mesto na morave
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou baterii??

Příspěvek od djvlada11 »

jednoducha rada 1.vymenit zhavicky nove sou lepsi 2.baterka min 82ah a za treti taky starter muze byt unaveny uz :)repase by neskodila pak pofici starty jinak :)
vw passat b5 tdi 81kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“