zadní levé dveře nejdou otevřít

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Alexevo10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 05.05.2013 17:13

Re: zadní levé dveře nejdou otevřít

Příspěvek od Alexevo10 »

zdravim....muj problem je v tom,že mi začalo blbnout zavírání a otevírání dveří,jednou čudl vyskočil,jednou ne...a abych to nenechal přes noc otevřený,tak jsem ho zamáčknul ručně a od té doby ty dveře nejdou otevřít ani zevnitř páčkou,čudl vyleze,ale jako by nějaká síla ho tlačila zpátky a dveře prostě neotevřu.....poradí někdo jestli to jde nějakou diagnostikou odblokovat třeba ?

Alexevo10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 05.05.2013 17:13

Re: zadní levé dveře nejdou otevřít

Příspěvek od Alexevo10 »

fakt nikdo neví ? Někde jsem se dočetl že za to muže SAFE MOD,nejde to nějak přes VAG odblokovat ??

PasatDan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.05.2013 18:59

Re: zadní levé dveře nejdou otevřít

Příspěvek od PasatDan »

Ahoj ja mel ten sami problem a byli prerusene asi dva dratky v pruchodce ke dverim co nechodili.Stacilo je ocistit a napojit.

hugpolis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.02.2012 19:18

Re: zadní levé dveře nejdou otevřít

Příspěvek od hugpolis »

Mám podobnéj problém, levé zadní dveře nejdou otevřít.V zimě to začlo blbnout, občas neodemkl a občas nezamkl zámek. Tet to nefunguje vúbec,dveře sou zamčený a nejdou otevrít (odemknout) .Nemám odemikání klíčem,pouze central.Jinak kromě toho funguje vše.Rozebral sem tapec a skousel to otevřít mechanicky ,táhlem a pod ale nema to vliv. Po demontování celé plechové desky sem přisel na to ze se dal nedostanu kůli okínku. Nejde stáhnout úplne dole. Dál nevím co stím. Poradte co s tim prosííím
Jak rozpoznat jesli de o eletrickou nebo mechanickou poruchu a pod...predem děkuji.
(passat 2,3 benzín 124kw,sedan, rok 2002,

touran8409
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.11.2023 15:14

Re: zadní levé dveře nejdou otevřít

Příspěvek od touran8409 »

Pánové, Mám zde malý dotaz ... touran 2004 1,9 mě se zamknou 3 ze 4 dveří na centrál za řidičem bohužel ne , co s tím ? nedá se to prostě nějak jednoduše obejít skrz dětskou pojistku nebo jen vyměnit kliku s manuálním zámkem ? děkuju za info ... případně tip ... nemám pořádný vercajk, kamarád mě od toho zrazoval i když ten měl 1T3 ...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zadní levé dveře nejdou otevřít

Příspěvek od xerxes »

Nízké napěti

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“