El okna,jak to máte vy???Passat 3bg

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Komatsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.11.2012 18:31

El okna,jak to máte vy???Passat 3bg

Příspěvek od Komatsu »

Ahoj,dnes jsem nějak šteloval po jízdě rádio a najednou mi šlo ovládat el.okna bez zapnutého klíčku.Tak jsem z toho měl radost že to jde jako u Mergla.Potom za nějakou dobu už se to ani nehlo,je to tak v pořádku???Nevíte o nějakém jednoduchém zapojení i bez klíčku???

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: El okna,jak to máte vy???

Příspěvek od pohodarkajik »

dokud neotevres dvere tak to nejakou dobu de, ale nefungujou automaticky dojezdy, po otevreni dveri to uz nejde

Komatsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.11.2012 18:31

Re: El okna,jak to máte vy???

Příspěvek od Komatsu »

pohodarkajik píše:dokud neotevres dvere tak to nejakou dobu de, ale nefungujou automaticky dojezdy, po otevreni dveri to uz nejde
Aha, , ,to ale není moc povedené,že???Dá se to nějakým jednoduchým fíglem připojitbez klíčku?

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: El okna,jak to máte vy???Passat 3bg

Příspěvek od pohodarkajik »

me to ani nevadi, funguje to snad i 5 minut, ale to abych nekeca, jinak aby to chodilo bez klicku bude celkem problem si myslim, nejsou to jen okna co musi makat, ale cely system komfortnich jednotek v aute

Komatsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.11.2012 18:31

Re: El okna,jak to máte vy???Passat 3bg

Příspěvek od Komatsu »

Jj myslel jsem si,že to nebude jednoduché.Přijde mi to dost hloupé kvuli otevření okýnka zapínat klíček,no co nadělám :negative: Děkuju moc za odpověď :good:

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: El okna,jak to máte vy???Passat 3bg

Příspěvek od wrot »

u VW je to pohoda při vyndaném kličku a neutevření dveří to funguje alespoň nějakou dobu ale u fiata pouze s klíčkem a na poslední poloze před startováním a to je opruz ještě máš možnost strčit kliček do dveří apokud déle podržíš v poloze zamknuté tak se okna budou zavírat a naopak což ani fiat a ani sousedův Pažout 406 z roku 2000 neumí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“