Problém s topením

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Mara mk1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 08.05.2009 20:41

Problém s topením

Příspěvek od Mara mk1 »

Zdravim mám problém s topením. Problém je v tom že Passat B5 Climatronik topí stále jen vlažně možná slabý teplý vzduch u kterého když se pustí silněji větrák nebo se otevře více ventilací je to doslova vlažný vzduch po delší jízdě se sice vytopí, ale normální mi to nepřijde je to odvzdušněný, ale nevim jestli je normální velmi slabý tlak na volnoběh na vytočení voda stříkala dále mě napadlo, že jsem si všimnul že podle nálepky jsem měl nejspíše origo dodělávané WEBASTO a jestli to nějak nebylo zapojené do okruhu normální ventilace a potom co ho někdo (jen samotné těleso) vytáhnul (ptž zbytek jako výfuk hadičky atd tam stále je) nerozpojil okruh a tudíž jestli se mi tam nemůže mísit teplý vzduch se studeným chtěl bych vyzkoušet vše než dojde na radiátor popřípadě jak dyžtak nejdřív vyzkoušet ty čístící připravky abych vyčistil radiátor.Kde se popřípadě nachází vložka topení díky moc za odpovědi teď v zimě to s tim stoji za h***o ještě když odejde dečka na vyhřejvání pr**le :D ještě dodávám že se mi zdá že je zaprášený větráček na klimatroniku dneska ho zkusim vyčistit

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Problém s topením

Příspěvek od proche77 »

udělej diagnostiku klimy,možna se ti nedoviraji klapky nebo čidlo teploty

Mara mk1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 08.05.2009 20:41

Re: Problém s topením

Příspěvek od Mara mk1 »

a diagnostiku asi myslíš přes Vag nebo ji diagnostikovat v menu diagnostiky climatroniku ?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“