samovolné stahování oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
smrtka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.08.2009 20:02
Bydliště: Kostelec Nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

samovolné stahování oken

Příspěvek od smrtka »

Ahoj! Mám takovej větší problém! Když zamknu auto, tak mě do rána sjedou všechny okénka a auto se někdy i samo odemkne. Nebo mě přizamykání a odemykání občas vynechává central, tím způsobem že zamknu a pak se auto samo odemkne nebo zamkne. A u řidiče mě přestal centrál úplně fungovat. Nevím co stím mám už dělat, voda v eletrice nebo nějakej skrat.......!

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: samovolné stahování oken

Příspěvek od wrot »

smrtka píše:Ahoj! Mám takovej větší problém! Když zamknu auto, tak mě do rána sjedou všechny okénka a auto se někdy i samo odemkne. Nebo mě přizamykání a odemykání občas vynechává central, tím způsobem že zamknu a pak se auto samo odemkne nebo zamkne. A u řidiče mě přestal centrál úplně fungovat. Nevím co stím mám už dělat, voda v eletrice nebo nějakej skrat.......!
ja píšeš muže bejt voda nebo odešla komfortka nebo kabeláž nejříve zkontroluj tu kabeláž to je bez investic je to svazek co vede podel prahu u řidiče pod kobercem a u řidiče to muže bejt i mikrospinač ve dveřich jsou tam spojené dráty zaizolované černou páskou a pod tím to zoxiduje a rozpojí se pak to blbne

smrtka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.08.2009 20:02
Bydliště: Kostelec Nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: samovolné stahování oken

Příspěvek od smrtka »

wrot píše:
smrtka píše:Ahoj! Mám takovej větší problém! Když zamknu auto, tak mě do rána sjedou všechny okénka a auto se někdy i samo odemkne. Nebo mě přizamykání a odemykání občas vynechává central, tím způsobem že zamknu a pak se auto samo odemkne nebo zamkne. A u řidiče mě přestal centrál úplně fungovat. Nevím co stím mám už dělat, voda v eletrice nebo nějakej skrat.......!
ja píšeš muže bejt voda nebo odešla komfortka nebo kabeláž nejříve zkontroluj tu kabeláž to je bez investic je to svazek co vede podel prahu u řidiče pod kobercem a u řidiče to muže bejt i mikrospinač ve dveřich jsou tam spojené dráty zaizolované černou páskou a pod tím to zoxiduje a rozpojí se pak to blbne

Děkuji za radu, kouknu se zejtra! Jen se ještě zeptám, našla by diagnostika třeba ten problém třeba?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14710
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: samovolné stahování oken

Příspěvek od tornado1 »

shnilé kabely diagnostika opravdu nenajde
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fb_marek31
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 04.03.2021 19:46

Re: samovolné stahování oken

Příspěvek od fb_marek31 »

Ahoj lidi, čím to nakonec bylo?
Stáhly se mi okénka na pravé straně a tak mě čekalo nemilé sněhové překvapení. Celkem je tam mokto s zateklo do dveří.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“