budíky passat B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
novales
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladníčko

budíky passat B5

Příspěvek od novales »

Ahoj všem,
mám problém s budíky v Passatu B5 1.6 r.v. 97 (AHL). Když jsem auto koupil na denním počítadle svítilo fail, což jak jsem vyčetl znamená, že se někdo snažil upravit tachometr nebo servisní intervaly a nepovedlo se.
Po připojení na vagcom žádná závada. Našel jsem tedy na ruském foru několik dumpů a pomoci VAG K+CAN commanderu 1.4 jsem je tam zkoušel nahrát. Nefungoval ani jeden a po nahrání toho posledního už budíky nefungují vůbec, nejdou připojit ani Vagcomem (na adrese 17 žádná odezva).

Nenašla by se dobrá duše, která má dump budíků 3B0919860 – B5KOMBIINST – R.M73 V03? Případně který z emprom a jak upravit aby budíky zase fungovaly? Kdyby měl někdo stejné budíky na prodej, dejte prosím vědět.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: budíky passat B5

Příspěvek od wrot »

novales píše:Ahoj všem,
mám problém s budíky v Passatu B5 1.6 r.v. 97 (AHL). Když jsem auto koupil na denním počítadle svítilo fail, což jak jsem vyčetl znamená, že se někdo snažil upravit tachometr nebo servisní intervaly a nepovedlo se.
Po připojení na vagcom žádná závada. Našel jsem tedy na ruském foru několik dumpů a pomoci VAG K+CAN commanderu 1.4 jsem je tam zkoušel nahrát. Nefungoval ani jeden a po nahrání toho posledního už budíky nefungují vůbec, nejdou připojit ani Vagcomem (na adrese 17 žádná odezva).

Nenašla by se dobrá duše, která má dump budíků 3B0919860 – B5KOMBIINST – R.M73 V03? Případně který z emprom a jak upravit aby budíky zase fungovaly? Kdyby měl někdo stejné budíky na prodej, dejte prosím vědět.
jedny mam ale je na nich prasklej displej na kilometrovníku ale neznam pin a budu řešit přehození těch svejch za tyhle protože jsem předělával podsvícení ale já mam v origo tu verzi zelené podsvícení a tam je napytel řešeno svícení na horní ručičky voda a palivo ale pokud jsi od kladna tak kousek je Třebotov a tam je machr na elektro a mam dojem že dělá i budíky
http://motorpower.cz/DPF-FAP-odstraneni/" onclick="window.open(this.href);return false; a tady ho taky najdeš pod nickem MOTOPOWER mam dojem

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky passat B5

Příspěvek od Wíťa »

zdar jedny tu mam, kdyztak sz
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: budíky passat B5

Příspěvek od motorpower »

Také tam dvoje mám.. :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
novales
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladníčko

Re: budíky passat B5

Příspěvek od novales »

Možná dělám něco špatně, nahrávám tam dump pomocí Vag Commanderu 1.4 dostanu se do adresy 170. Po resetu budíků (pojistka ven) tam vždy naskočí zpět 31 878 (tedy dump se v nich udrží pouze do odpojení baterie). Díky za každou radu i za zdržení se OT.

acc.men
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.10.2012 09:26

Re: budíky passat B5

Příspěvek od acc.men »

Zdravým lidicky chtěl jsem se zeptat mam Pašíka z 97 A a mam budíky se zeleným podsvícením 3B0(O) 919 880 A. A mým přánim je tam dát budíky s MaxiDotem a (modré) co mam pro to udělat aby mi to vše fungovalo tak jak má?? Mooooc prosim o dobrou Zprávu Děkuji
Když tak muj email acc.men73@gmail.com :(

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky passat B5

Příspěvek od Wíťa »

musis sehnat necan modrej maxidot je jich pomalu a jsou desne drahy, a jeste min je zelenejch maxidotu. Takze musis shanet budiky z auta do roku 06.1999 pak uz byl can a ty by ti nefungovaly. Mas stesti ze jdu zrovna kolem, mam necan modry maxidot ktery shanis, Cena 5t nebo 17t novy ve vw.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky passat B5

Příspěvek od tornado1 »

a jsi si jistý že mu to bude fungovat když to přehodí?? já si myslím že ne.. nenastartuje, nepřizpůsobí immo...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky passat B5

Příspěvek od Wíťa »

za zkousku nic neda. Budiky muze vratit dycky. A myslim ze presne tohle uz tu nekdo delal.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

acc.men
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.10.2012 09:26

Re: budíky passat B5

Příspěvek od acc.men »

To je fakt za zkoušku nic nedám zkusit se má vseckko ta uvydim .ale su rád

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky passat B5

Příspěvek od tornado1 »

ano, já jsem to dělal
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: budíky passat B5

Příspěvek od Dymák »

Myslim, že Tornádovi jde o to, že jenom přehozením budíku se nic nevyřeší - auto nepojede, dokud nespáruješ klíče s budíkama
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky passat B5

Příspěvek od tornado1 »

ne ne, je tam jiný problém
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: budíky passat B5

Příspěvek od Dymák »

aha, už se ti do toho nepletu :oops:
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: budíky passat B5

Příspěvek od Pašan »

zdarec chtěl jsem se chlapi zeptat jde do Pašíka bez palubáku namontovat palubák? Za odpovědi díky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“