Startování

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Startování

Příspěvek od Hudy »

Zdarec,zase jeden problémek,asi před týdnem jsem měnil regulátor na altíku protože se mi zdálo že Pašík špatně startuje,žádný náznak na vybitou baterku jsem neměl(funglovka loni Varta Silver Dinamic 85ah),budíky nepoblikávali,rádio hrálo normálně jen při startu to jako-by nemohl startér utáhnout,no prostě slabá baterka.No po výměně to bylo trošku lepší (hlavně mrazy nebyly tak velké) ale dneska odjíždím z domu do práce (auto stává v garáži) jsem zase těžce nastartoval,startér se jen jednou těžce protočil ale hned to chytlo,tak jsem to chcípnul ale druhý start už byl v pohodě.Tak se ptám může to dělat třeba startéér?Jinak všechno jsem proměřil jestli není někde odběr a pak to vybíjí baterku ale nee odběr u zamčeného auta je 0,02
Díky za rady

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Startování

Příspěvek od Dymák »

tak především nechápu, proč jsi měnil ten regulátor? Ale to je fuk...
Tvůj problém může bejt ve startéru (resp. v cívce), ale první projdí kabely od AKU ke startéru a hlavně jejich kontakty (oka na AKU, kostru AKU ke kastli, oka na startéru).. Tam se může v zátěži ztrácet tolik proudu, že se klidně roztaví ta bužírka
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Startování

Příspěvek od Hudy »

Regulátor jsem měnil protože uhlíky už nebyly vidět a bylo to první co mě napadlo že to může být,jinak dobrá rada,díkec a kde je ukostření od baterky?Někde v prostoru baterky?Dík

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Startování

Příspěvek od majkl1 »

Ukostření bude OK, jinak by ti právě problikávala palubovka. U tebe bude v řitce startér. Nech v něm vyměnit uhlíky a ložiska a nech ho celkově prohlédnout.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Startování

Příspěvek od Hudy »

Tak kablama to fakt není,ty jsou ve stavu jako by to sjelo z výrobní linky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“