mazeta radicky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
scoupe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 21.01.2008 14:42
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

mazeta radicky

Příspěvek od scoupe »

chci si koupit novou manzetu na radicku, moje je osoupana mam cernou kuzi, chtel bych nejakou co nejvice podobnou originalu ve vw mi rekli i s hlavici 3400kc resil nekdo , pripadne doporuceni na nekoho kdo prodava vazne podobne co neco vydrzi, diky

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: mazeta radicky

Příspěvek od wrot »

scoupe píše:chci si koupit novou manzetu na radicku, moje je osoupana mam cernou kuzi, chtel bych nejakou co nejvice podobnou originalu ve vw mi rekli i s hlavici 3400kc resil nekdo , pripadne doporuceni na nekoho kdo prodava vazne podobne co neco vydrzi, diky
Aoj jsem koupil řadičku v šedé barvě origo tady na foru zachovalou a pak jsem koupil barvu na kůži a už dva roky a barva drží maximálně přestříkám až bude nehezká

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: mazeta radicky

Příspěvek od Buresmil »

novou manzetu z kuze koupis za cca 300,- staci hledat. S hlavici je to problem taky jsem schanel a nic poradneho nesehnal. Tak jsem dal neorigo a uvidim jak vydrzi (puvodni jsem si radeji schoval)
Kdo brzdí Ten prohrává.

scoupe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 21.01.2008 14:42
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazeta radicky

Příspěvek od scoupe »

hlavici nepotrebuju manzet je mraky ale rad bych enjake osvedcene...

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: mazeta radicky

Příspěvek od luk.ass »

já koupil tady a až jsem nevěřil,jedná se o pravou kůži,dokonce ještě lepší než origo (origo je tenká,ale tahle je mnohem pevnější)

http://viewitem.eim.ebay.cz/VW-PASSAT-B ... 71884/item" onclick="window.open(this.href);return false;
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

chudej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.08.2012 13:04
Bydliště: Nový Malín

Re: mazeta radicky

Příspěvek od chudej »

http://www.automanzety.eu/product/manze ... sat-b5_/11" onclick="window.open(this.href);return false; Mám tady tu spokojenost a k tomu ti daj dárek klíčenku Volkswagen

Uživatelský avatar
babajara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 15.12.2007 23:14
Bydliště: Vyškov

Re: mazeta radicky

Příspěvek od babajara »

Zdarec já řešil tuhttp://www.podsvicene-paky.cz/home pravá kůže a sedla jak na hrnec, dokonce jsem v ní musel vytvořit díru pro zámek zpátečky a vše sedí a po roce a půl 100% spokojenost, až si o výměnu řekne hlavice mám v tom jasno.
Paštika v kombajnu 2004 1,9PD AVF. Modrá perleť. 2x OFF + MVOLESSOFT
Rodinej GIII 1998 1.9TDI 66Kw ALE. Bílej a v kombajnu. sprint 764, EGR OF. Prodanej

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“