Termostat?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
geepeedee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.04.2013 18:38

Termostat?

Příspěvek od geepeedee »

Zdravím vás všechny :)

Máme passata variant rok v. 2002, 1.9TDI 96KW. Bylo s ním už pár problémků, nedávno byla vyměněná řídící jednotka vstřikování. Momentálně nás zase trápí to, že za poslední měsíc jsme dolévali už 3krát chladící kapalinu. V pondělí, jak bylo hezky, tak po zhruba 25minutové cestě byla ale rafička kontrolky s teplotou na 130 stupních, hned jsme zastavili a vzali auto druhý den do servisu. Tam nám řekli, že motor je v pořádku, zkontrolovala se kapalina, nádobka nikde prasklá nebya ale pro jistotu jsme koupili novou. DNes jsme opět chladící kapalinu dolévali, teplota se nad 90 stupnu nezveda, ale rafička je schopna z devadesáti během jízdy spadnout na třeba 80. Nemáte s tím někdo zkušenost? Napadlo mě jestli to nebude čidlo termostatu ?

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Termostat?

Příspěvek od M@rty »

geepeedee píše:Zdravím vás všechny :)

Máme passata variant rok v. 2002, 1.9TDI 96KW. Bylo s ním už pár problémků, nedávno byla vyměněná řídící jednotka vstřikování. Momentálně nás zase trápí to, že za poslední měsíc jsme dolévali už 3krát chladící kapalinu. V pondělí, jak bylo hezky, tak po zhruba 25minutové cestě byla ale rafička kontrolky s teplotou na 130 stupních, hned jsme zastavili a vzali auto druhý den do servisu. Tam nám řekli, že motor je v pořádku, zkontrolovala se kapalina, nádobka nikde prasklá nebya ale pro jistotu jsme koupili novou. DNes jsme opět chladící kapalinu dolévali, teplota se nad 90 stupnu nezveda, ale rafička je schopna z devadesáti během jízdy spadnout na třeba 80. Nemáte s tím někdo zkušenost? Napadlo mě jestli to nebude čidlo termostatu ?
Taky my zo dělá........chybu v čidle a termostatnu nemám..možna by to chtělo novej termík....ale nepada to až na nulu a drži..tak to neřeším
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Termostat?

Příspěvek od Mirek.Sluka »

Ja jsem mel zas problem ze se mi to za zadnou cenu neohralo nad 70. Vymenil jsem termostat a bylo po problemu a myslim ze u tebe by to taky mohlo pomoct. Jelikoz to cele vysi hlavne na termostatu a neni to takova investice tak bych ho vymenil... Me stal original 190kc...Pokud to nepomuze tak to mas asi rozbity :lol:
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“