Komfortka pro DO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
viktoska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 11.02.2012 16:33

Komfortka pro DO

Příspěvek od viktoska »

Mám Pašíka 85Kw rv.2000.Mám centrál bez DO.Moje ještěrka by ale chtěla ráda DO.Je na to ze starého zvyklá.Jaký typ,číslo komfortky mám shánět,či jakých indicií se mám řídit,abych nekoupil něco,aby mi to pak nebylo na nic?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14710
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od tornado1 »

nejde o komfortku, ale o software v ní.. může to být třeba z Bory a nepůjde ti kufr
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

viktoska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 11.02.2012 16:33

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od viktoska »

Dobře,tak jaký software má být nahraný,aby mi to šlo na DO.Řeší se tady někde na fóru přehrávání software?Nikde jsem se o tom nedočetl.Pokud ano a moje komfortka by šla přehrát,bylo by to pro mě i lepší.Pak ale,kde ho sehnat a jak ho nahrát?Díky ale tahle odpověď mi moc nepomohla.Komfortka není satelitní reciever.Na to je potřeba nějaký další softwarový nástroj,kabeláž + samotný software.Mě zajímá,pod jakým číslem(tedy s jakým software)mám shánět komfortku,aby mi to šlo.Otázka pátých dveří mě netrápí.Mě stačí,když se mi na jedno cvaknutí otevře všechno,jako s klasickým centrálem.Určitě mě nerajcuje systém,jako u staršího Pašíka,kde se musel kufr otevírat vždycky extra s dálkou,takže vyndat klíč ze zapalování a jít dozadu a mačkat kliku současně s dálkou.Brrr,magorita.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14710
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od tornado1 »

to s tím kufrem slyším poprvé v životě.. to myslíš u B5?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14710
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od tornado1 »

kolik máš oken v el?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od karlospv »

viktoska píše:Pašíka,kde se musel kufr otevírat vždycky extra s dálkou,takže vyndat klíč ze zapalování a jít dozadu a mačkat kliku současně s dálkou.Brrr,magorita.
Me to na B5.5 dela taky nekdy. Si to dela co chce. Nekdy to jde otevrit jen pres zamek.

viktoska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 11.02.2012 16:33

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od viktoska »

Okna v el.mám jen přední.Ohledně toho otevírání kufru u původního Pašíka to tak opravdu bylo.Ale ne,že by to jednou šlo tak a podruhé zase jinak.Prostě to tam bylo takhle nastavený.Je pravda,že se v tom autě asi dost někdo bastil.Komfortka tam byla měněná,kabel antény na DO tam visel pod palubovkou jako mrcha.Auto ale na DO makalo(až na ty 5té dveře normálně).Diagnostika ale stabilně vykazovala závady na zavírání dvěří,i když zavíraly.Myslím si,že tam ta komfortka typově nepatřila ale bylo to funkčně zprovozněno.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14710
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od tornado1 »

potřebuješ 1J0959799S
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

viktoska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 11.02.2012 16:33

Re: Komfortka pro DO

Příspěvek od viktoska »

Díky za infošku.A má někdo tady komfortku s tímto číslem zastrčenou v regálu na prodej?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“