Tišták budíků

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mastercool1986
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 12.01.2012 20:52
Bydliště: Praha

Tišták budíků

Příspěvek od mastercool1986 »

Ahoj lidi nemáte někdo fotku Tišťáku budíků na Passata B5 konktrétně detail diod na palovový a teplotní budík? díky

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Tišták budíků

Příspěvek od wrot »

mastercool1986 píše:Ahoj lidi nemáte někdo fotku Tišťáku budíků na Passata B5 konktrétně detail diod na palovový a teplotní budík? díky
Ahoj proč to potřebuješ vědět,on je ještě rozdíl v tom jaké máš podsvícení ja na mejch původně zelenejch mam dvě diody po stranách té tyčky na které je nasazená ručička ,mak mam doma novější a ty maji jednu diodu na podsvícení ručičky a druhá na no jak to popsat :blush: ty čísla.

Uživatelský avatar
mastercool1986
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 12.01.2012 20:52
Bydliště: Praha

Re: Tišták budíků

Příspěvek od mastercool1986 »

tak já mám ty zelený taky ale měnily jsme je a kamarád si zamoměl označit jak to patří a případně bych chtěl z těch novějších jak je to tam řešený aby svítila ručička jinak nez ciferník

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Tišták budíků

Příspěvek od wrot »

dioda.jpg
mastercool1986 píše:tak já mám ty zelený taky ale měnily jsme je a kamarád si zamoměl označit jak to patří a případně bych chtěl z těch novějších jak je to tam řešený aby svítila ručička jinak nez ciferník
ty nové to maj tak že jedna dioda svítí na ručičku a druha na displej,ja to vyřešil tak že jednu diodu jsem nastavil jako by na nožičky (použil jsem dratky co jsou u klasické diody a vystrčil jsem ji nad tu tyčku a na to naletoval smd diodu)sice trochu piplačka jen musíš skoušet aby nepřekážela tomu plastu) a druhou nechal tam kde má bejt.ale pokud jsi kousek od prahy tak mam doma budíky ty nové ale neznam pin a je tam prasklej displej ale to jde prohodit z těch tvejch.ale bejt tebou tak bych upravil tu jednu diodu
jinak polarita těch diod ja to zjištoval tak že jsem si vzal baterku ze starého telefonu a napajel drátky a na + jsem dal odpor protože např.bíla svíti na 3,6 voltu a červená,zelena ,žlutá,oranžová mají od 1,9-2,5 v aby jsi ji nespálil proto ten odpor
(prosvítil jsem originál diodu a dle polarity dal novou )
jo pokud chceš tak tady si mužeš stáhnout led kalkulačku pro případné ladění
http://leteckaposta.cz/434505669" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mastercool1986
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 12.01.2012 20:52
Bydliště: Praha

Re: Tišták budíků

Příspěvek od mastercool1986 »

wrot píše:
dioda.jpg
mastercool1986 píše:tak já mám ty zelený taky ale měnily jsme je a kamarád si zamoměl označit jak to patří a případně bych chtěl z těch novějších jak je to tam řešený aby svítila ručička jinak nez ciferník
ty nové to maj tak že jedna dioda svítí na ručičku a druha na displej,ja to vyřešil tak že jednu diodu jsem nastavil jako by na nožičky (použil jsem dratky co jsou u klasické diody a vystrčil jsem ji nad tu tyčku a na to naletoval smd diodu)sice trochu piplačka jen musíš skoušet aby nepřekážela tomu plastu) a druhou nechal tam kde má bejt.ale pokud jsi kousek od prahy tak mam doma budíky ty nové ale neznam pin a je tam prasklej displej ale to jde prohodit z těch tvejch.ale bejt tebou tak bych upravil tu jednu diodu
jinak polarita těch diod ja to zjištoval tak že jsem si vzal baterku ze starého telefonu a napajel drátky a na + jsem dal odpor protože např.bíla svíti na 3,6 voltu a červená,zelena ,žlutá,oranžová mají od 1,9-2,5 v aby jsi ji nespálil proto ten odpor
(prosvítil jsem originál diodu a dle polarity dal novou )
jo pokud chceš tak tady si mužeš stáhnout led kalkulačku pro případné ladění
http://leteckaposta.cz/434505669" onclick="window.open(this.href);return false;
Super a jak si pořešil ten plast? aby to tam nesvítila ta druhá dioda kolik by si chtěl za ty budíky

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Tišták budíků

Příspěvek od wrot »

Ahoj kupoval jsem za 500 ale potřeboval jsem jen ten displej tak za 300 bych ti je nechal ,tomu plastu jsem se vyhnul prave jak jsem maloval těma drátkama mak jen vytvarovat

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“