klima

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

klima

Příspěvek od Pašan »

klima.JPG
Zdravím mám dotázek nevíte někdo co to je za panel klimy je natom napsaný Passat orange ale v životě jsem takovejhle neviděl objednal jsem si jinej panel climatronicu ale nejde tam má jiný konektory tak jestli si doobjednat ještě konektory a nebo jestli to climatronic nemělo a někdo to takhle překopal.Za každou radu předem díky.

Uživatelský avatar
Winklbauer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Olomouc

Re: klima

Příspěvek od Winklbauer »

nebyly takovýhle v starších audinách?

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

Taky jsem si myslel původně že je to z audiny ale jak jsem ho vytáhl tak je tam napsaný to Passat orange tak nevím asi to někdy napadl nějakej kutil možná to z té Audiny bude v každým případě klasickej panel climatronic má jiný konektory jak už jsem zjistil.

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

Nevíte někdo jestli tohle mělo být jako climatronic nebo jestli to montovali jako ac climu co bývá normálně s kolečkama na ovládání už jsem bezradnej. CHci tam dát climatronic ale nevím jestli to bude fungovat. Tohle co tam je už docela dosluhuje.

Uživatelský avatar
Toncek_AB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Dunajovice
Kontaktovat uživatele:

Re: klima

Příspěvek od Toncek_AB »

to vypadá jako kdyby auto z fabriky nemělo klimu a je to nějaký domont,zaměnit to asi za origo klimatronic nepujde,spíš zhanět to co tam máš
vw passat tdi,99,ajm,highline,egr off+gt 1749va,chip mvolesko
seat ibiza 1,9tdi,agr,egr off,serie

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

Záleží kde shánět ještě jsem to nikde v Pašíku neviděl i když je natom nálepka Passat orange r.v.97 tak co to doopravdy je by mě zajímalo nějakej domont to asi bude určitě právě jsem si myslel že to tam někdo rubl z nějaké starší Audiny. 5íkal jsem si jestli tam nebyly kolečka s ac climou a někdo si nemyslel že tohle bude lepší ale nevím jak to poznat. Kdyby měl někdo nějakej nápad přihodte.

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

Nemáte chlapi náhodou fotku AC klimy zezadu jak jsou tam ty konektory možná by mě to pomohlo dík moc.

kieldrecht
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.02.2013 19:42

Re: klima

Příspěvek od kieldrecht »

Pánové včera bylo 18 stupňů a zjistil jsem, že mi nejde klima. Auto je pozůstalost tak není se koho zeptat jestli šla. Když dám chlazení, tak na klimě se větrák rozběhne. Laická otázka. Větrák se rozjede , může to být pořád pojistkama nebo relátkem? . V průběhu týdne jsem objednám na kontrolu tlaku chladícího média. Jen mne napadlo , jestli nemám něco proměřit
passat 2.5 tdi 4motion
Čím dále dojedu, tím dále je to potom pro traktor
Cim lepsi mas pohon, tim vetsi je sance ze uviznes v miste, odkud te nikdo nevytahne

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: klima

Příspěvek od PlusOne »

Kontrola kompresoru a chladiva bude to první, zatím bych nic dalšího neřešil, až kdyby to nepomohlo.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
byranovic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.02.2012 12:50

Re: klima

Příspěvek od byranovic »

@Pašan: Tohle je třeba z audiny - dost se to tomu podobá, ale je to novější.
Obrázek
Obrázek

kieldrecht
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.02.2013 19:42

Re: klima

Příspěvek od kieldrecht »

Tak hotovo kontrola, oprava, přetěsnění , výměna ložiska , trysky, náplněno tak doufám, že to udělal poctivě. Druhé auto mám 17 let starou omegu a když mi to opravoval na ní, tak systém drží bez doplňování a problémů už 5 let. Což u 17 let starého auta podle mne skoro zázrak.
passat 2.5 tdi 4motion
Čím dále dojedu, tím dále je to potom pro traktor
Cim lepsi mas pohon, tim vetsi je sance ze uviznes v miste, odkud te nikdo nevytahne

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

JO to se hodně podobá asi je to novější jak píšeš kdes to našel nebo to máš doma žebys mě to nafotil i zezadu jak to vypadá jestli to třeba není stejný.

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

Jo to vypadá hodně podobně asi novější jak píšeš a máš to doma nebo kdes to našel jestli by to nešlo nafotit i zezadu abych věděl jak to vypadá jestli to není náhodou stejný dík moc.

Uživatelský avatar
byranovic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.02.2012 12:50

Re: klima

Příspěvek od byranovic »

Našel jsem to na tady na ebay...

A fotka zezadu třeba zde:
Obrázek
Obrázek

Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

Re: klima

Příspěvek od Pašan »

Ty brdo to už má zase připojení jako climatronic tady je to jinak mě ztoho asi jebne nevím kdo měl potřebu to takhle překopat. Sehnal jsem manuální ovládání klimy kamošmě řekl že mě to přehodí ale zatím je už měsíc jen u slibů a výmluv.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“