el.stahování oken passat B5 1.6 98

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pionn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.06.2013 19:11

el.stahování oken passat B5 1.6 98

Příspěvek od pionn »

Pročetl jsem tu ,co se dalo ,ale odpověď jsem nenašel,tak prosím o radu.Nefungoval centrál,okna,ani ovládání zrcátek,baterie se vybila za půl dne a tak sem začal číst forum-po odhalení místa řidiče v podlaze sem si myslel,že mám vyhráno,ale bohužel.Po opravě uhnil.kabelů začal fungovat centrál ,ale nic víc.Sháněl jsem el.schéma,ale zase nic,tak nevím jak dál.Smutné bylo,že na dveřích nemám zámky na klíč-jen na dálku,takže se dostat do auta byl opravdu zážitek.Co mi nejde ale do hlavy ,je to,že když odpojím komfortní jednotku,tak centrál stále funguje normálně,v komf.jednotce bylo mokro jako v celém prostoru pod nohama řidiče.Tímto bych Vás poprosil o radu a kdyby bylo el.schéma oken,tak bych radostí dal 10 plzní.Děkuji

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: el.stahování oken passat B5 1.6 98

Příspěvek od wrot »

Ahoj co prubnout jinou komfortku a napíchnul jsi na PC aby jsi zjistil více napiš odkud jsi

pionn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.06.2013 19:11

Re: el.stahování oken passat B5 1.6 98

Příspěvek od pionn »

Praha 18,napíchnul jsem to a a komfortku to vůbec nenašlo,teď se snažím zproznit ELSAWIN abych našel schéma zapojení,ale nedaří se mi to rozchodit.Jinou komfortku jsem nezkoušel,musím projezdit okolí a kouknout na vrakáče co tam mají,ale nejsem si jistý,jestli tam bude stejná 1J0 959 799 J

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“