Podivné Cvakání Pred Startem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
minz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.08.2012 09:47

Podivné Cvakání Pred Startem

Příspěvek od minz »

Caute Borci:-), Mám taky Delsi probelem,kery zatim nemuzu vyresit,ale pracuji na tom. Kdyz otocim klickem Do polohy pred startovaním,tak mi zacne divne cvakat v palubovce,nekde pod volantem. Jakmile otocim dal (konecna poloha) A snazim se nastartovat tak jen krasne toci starter:/ A niccc. je to hodne individualni,udela mi to raz za tyden,nekdy 3 krat. A nekdy raz za mesic. JE to neprijmena skryta vada(. TAk nekdy treba pockam hodku,nebo 10 minut a pak cvakani zmizi,a jde to normalne. Jeste jsem zapomel dodat, ze zadna kontrolka nic mi tam neukazuje. Baterka je nova varta,tím to neni... DIkes za vase nazory:) Passat 2001 1,6 benzin 74Kw

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Podivné Cvakání Pred Startem

Příspěvek od wrot »

Ahoij co Vag načíst závady třeba to najde ,pod palubkou u řidiče podtím spodním plastem (třišroubky u pojistek a dva nebo tri od sedačky) jsou relátka tak bych to viděl na nějaké špatné relátko

Uživatelský avatar
minz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.08.2012 09:47

Re: Podivné Cvakání Pred Startem

Příspěvek od minz »

Jo,to uz mi taky rikali,jen cekam az mi to zas udela,a dole to rozeberu a zkusim zjistit kere relé to popr. Dela. Jinak na vagu mi to naslo vic chyb tak nevím,mam to vymazane a porad cekam az mi to zas udela:-/. A pak znova na VAg. Zatim Dík za odpověd. :-)

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Podivné Cvakání Pred Startem

Příspěvek od wrot »

chyby si někam napiš ( zkopírovat text) ,pak smazat co se objeví bych pořešil

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“