Potřeboval bych poradí

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
glenn86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.07.2011 06:44

Potřeboval bych poradí

Příspěvek od glenn86 »

potřeboval bych poradit:
1: jak jsou na palubce výdechy na topení tak je mám polámané a sehanal jsem jiné ale nevím jak je vyndat abych něco neponíčil snažil jsem se zatahnout k sobě ale nějak to nešlo moc prosím o radu
2: a druhá věc s těma výdechama bych měl i budíky s počítačem a jedná se mi o to, mam 1,8T r.v.99 motor APU a mam palubní počítač MFA ten co je v otáčkoměru s hodinama a ty nové budíky jsou ze stejné motorizace a roku ale maji ten palubní počítač co je mezi budikama takovej ten větší a zajímalo by mě zda by šli budíky prohodit a zda by ten počítač fungoval

předem moc děkuji všem za rady

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Potřeboval bych poradí

Příspěvek od xerxes »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... +vydechu+v" onclick="window.open(this.href);return false;
co se tyče těch budiku tak to bude problem máš necan elektriku pohledej už se to tu hodně krat řešilo :wink:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych poradí

Příspěvek od tornado1 »

stejná motorizace možná, ale jiný modelový rok.. ty máš 1999 a to druhé auto je MR2000... vyměnit RJ motoru a půjdou i budíky...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Potřeboval bych poradí

Příspěvek od wrot »

ahoj pokud chceš výdechy nebo jen ty mřížky tak dej vedět něco domam ma tak bych případně mohl přenechat

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Potřeboval bych poradí

Příspěvek od xerxes »

vydechy spiš asi chce z bory

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“