Hučení :-)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOJ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

Hučení :-)

Příspěvek od KOJ »

Ahoj kluci poslední dobou se mě zdá že víc a víc slyším takové hučení jakoby vysavač a zdá se mě že to jde z ventilátoruu a je to závisle na rychlosti čím rychlejct jedu tím vic to hučí dokonce i při přeřazení se ten zvuk mění.Dřív jsem zesílil rádio ale teď už to je silnější :-) nevítě někdo co by to mohlo bejt?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Hučení :-)

Příspěvek od majkl1 »

Pokud se to mění v závislosti na rychlosti a v závislosti na převodovým stupni, bude to z převodovky. Zřejmě ložisko předlohového hřídele, málo oleje nebo ložisko diferáku.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Hučení :-)

Příspěvek od fantomas.69 »

...také to mohou být ložiska v kolech... Kolik to má nalétané???? Ještě jedna úsměvná možnost... Hučí to i při vyplém rádiu???? Takový zvuk totiž vydává rádio rušené alternátorem.... :wink:
Fantomas!

Uživatelský avatar
KOJ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hučení :-)

Příspěvek od KOJ »

JJ je to slyšet až tak od 3řetího stupně a pak se to zesiluje ten zvuk.Je to zvuk jako by z nějakého elektromobilu fakt nevím jak ho mám popsat.Zvuk se nemění jenom zesiluje v závislosti na rychlosti.Olej jsem v převodovce měnil přesně před rokem.Když vyšlápnu spojku tak to dělá taky a zastřesu se řadící pákou a zvuj se jako zavlní prostě když se jí dotknu a trochu jí někam přitlačím tak se mění zvuk ve hlubčí :-)
Asi to auto už nesmím poslouchat :-) ale začínam to slyšet i přes rádio.

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Hučení :-)

Příspěvek od Marshall007 »

to mas benzina?

nemoze to byt sekundarne nasavanie vzduchu?

Uživatelský avatar
KOJ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hučení :-)

Příspěvek od KOJ »

No je to 1,9TDI 96kw,Pneu to taky nebude páč to dělalo i na letňákách spíš to vypadá na nějaké ložisko ale né u kola nebo něco na převodovce,no budu jezdit dál a ukáže se až to začne dělat větčí rambajz.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hučení :-)

Příspěvek od manas1 »

tak pokud se zvuk meni v zavislosti na pohybu saltrpaky, tak to bude v prevodovce. je mozny, ze ti odesla do vecnych lovist. soukoly na prevodech, nebo tak neco. a jesi si menil olej, tak dal si tam ten sami, co tam patri? slysel jsem, ze tyhle prevodovky sou na olej hodne citlivy. a kdyz tam nalejes neco co nemas tak ji oddelas. vymenu jsem resiv ve wv. a tam mi tohle rekli, ze je tam celozivotni napln. a pripadna vymena vyjde na tisice.

gorowej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.02.2010 10:43

Re: Hučení :-)

Příspěvek od gorowej »

Čau,prosím tě,mám stejný problém s tím hučením od převodovky,můžeš mi prosím napsat čím to bylo,Dík

wacko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.09.2007 12:11
Bydliště: HaViroW

Re: Hučení :-)

Příspěvek od wacko »

gorowej píše:Čau,prosím tě,mám stejný problém s tím hučením od převodovky,můžeš mi prosím napsat čím to bylo,Dík
Taky jsem řešil to samé, byly to ložiska v převodovce/diferáku :(
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=159&t=204206" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=164&t=19644" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat 3BG, 2001, 1.9 TDI 96kW AVF

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“