Dálka + okna = problém, Alarm + hlídání prostoru=nejede

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
czuba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 01.10.2010 15:29

Dálka + okna = problém, Alarm + hlídání prostoru=nejede

Příspěvek od czuba »

Zdravím lidi,

nevím jestli se to tady řešilo, jestli ano předem se všem omlouvám, nemohl jsem nikde najít. Mám problém s dálkou. Když chci aby mi sjely všechny okna, měl bych podržet na delší dobu tlačítko otevření a měly by se mi otevřít všechna okna i střešní je to tak? Pamatuji si že cca před 5 lety, něž auto zabavila PČR tak toto fungovalo. Teď to nejede.

Alarm: mám hlídání vnitřního prostoru, za řidičovým pásem je tlačítko. Když jsem to dneska zkoušel. Sedl jsem si dozadu. Zamkl auto dálkou a začal se vzadu pohybovat, máchat rukama a nic se nedělo. Když jsem to zopakoval když jsem byl venku, otevřel jsem zadní dveře, pač tam je jediný zámek, jinak je vše zaslepené, tak se siréna spustila.

Nevíte kde by mohl být zakopaný pes? Dlouho vybitá baterie? Nebo si naše slavná PČR něco z mého vozu vypůjčila?

Děkuji všem za info a za cenné rady

//edit : popřípadě je někdo z okolí Třince kdo by si s tímto problémek poradil?
//edit2: zapomněl jsem na typ auta. Passat Variant 2004/2005 (B5,5)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka + okna = problém, Alarm + hlídání prostoru=nejede

Příspěvek od tornado1 »

okna na dálku nejdou z výroby, hlídání vnitřního prostoru může být vypnuto diagnostikou

až budu ve F-M tak se na to můžu podívat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

czuba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 01.10.2010 15:29

Příspěvek od czuba »

Prave ze to nakodovane bylo, pac to jelo a najednou nic. Zvlastni. Se takhle muzou vymazat udaje z nejake rj?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“