ofuky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od ZALL »

DMS píše:
tu lištu tam vidíš přeci už teď, a po varovňáku mám origo záslepku, jak má být, ale před zimou tam půjde výhřev předního skla...aspoň doufám, že to stihnu.
No mě se to líbí, pro mě by to byla šance rovnou doděla i podsvícení ofuků, které moje výbava neměla :)
A ještě jeden off topic, výhřev čelního skla? To musím mít! :twisted: Nemůžu tu najít, že by se už řešilo, jestli jo hoď prosím odkaz alespoň do sz. Díky ;)
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Re:

Příspěvek od DMS »

ZALL píše:
DMS píše:
tu lištu tam vidíš přeci už teď, a po varovňáku mám origo záslepku, jak má být, ale před zimou tam půjde výhřev předního skla...aspoň doufám, že to stihnu.
No mě se to líbí, pro mě by to byla šance rovnou doděla i podsvícení ofuků, které moje výbava neměla :)
A ještě jeden off topic, výhřev čelního skla? To musím mít! :twisted: Nemůžu tu najít, že by se už řešilo, jestli jo hoď prosím odkaz alespoň do sz. Díky ;)
projdi si http://www.passatplus.de" onclick="window.open(this.href);return false; je toho tam mraky i výhřev čelního. Na něj je jiný sklo,kabeláž+tlačítko.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

ZALL píše:
DMS píše:
tu lištu tam vidíš přeci už teď, a po varovňáku mám origo záslepku, jak má být, ale před zimou tam půjde výhřev předního skla...aspoň doufám, že to stihnu.
No mě se to líbí, pro mě by to byla šance rovnou doděla i podsvícení ofuků, které moje výbava neměla :)
A ještě jeden off topic, výhřev čelního skla? To musím mít! :twisted: Nemůžu tu najít, že by se už řešilo, jestli jo hoď prosím odkaz alespoň do sz. Díky ;)
Hele, nevěš hlavu! Já mam podsvit ofuků ve výbavě a stejně mi žádnej nesvítí.. Už jsem zoufalej zkoušel, jestli tgam jde proud - a co myslíš.. Jde :-) Takže ty žárovky jsou kvalitka. Taky už rovnou dám ze Superba.. Jenom je sehnat v hliníku :-(

Uživatelský avatar
cztweety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 10.07.2008 16:05
Bydliště: Pardubice, Moravany
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuky!!!

Příspěvek od cztweety »

Tak jsem konecne ofuky taky vyndal. Ale bohuzel osvetleni tam neni, ani kabliky sem nenasel. :cry:
Navic jsem ulomil u dvou lamel ty malinkaty cumprdliky co to drzej v tom ramecku, takze se mi ted ke vsemu nejake lamely nehejbou :x

Nemate nekdo navic ofuky s osvetlenim a s funkcnima lamelama ??? :wink:
Popripade kolik tak cca stojej na vrakaci, nevite nekdo nahodou ?
VW Passat Variant 1.9 TDi PD - 96kW
Geocaching - hra pro mozek, nohy i Vasi GPS
Obrázek

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuky!!!

Příspěvek od live69 »

lamelky sem opravoval taky- rozhžavit hřebík- vytavit tam do ní zboku díru- dát tam lepidlo-a z drátu tam udělat čudlík jak origo !!! :wink:

Uživatelský avatar
cztweety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 10.07.2008 16:05
Bydliště: Pardubice, Moravany
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuky!!!

Příspěvek od cztweety »

Tak presne stim se taky ted tady kutim :lol: Pekne to smrdi :D

Kazdopadne to podsviceni mi tam schazi, hlavne vecer :(
VW Passat Variant 1.9 TDi PD - 96kW
Geocaching - hra pro mozek, nohy i Vasi GPS
Obrázek

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuky!!!

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

cztweety píše:Tak jsem konecne ofuky taky vyndal. Ale bohuzel osvetleni tam neni, ani kabliky sem nenasel. :cry:
Navic jsem ulomil u dvou lamel ty malinkaty cumprdliky co to drzej v tom ramecku, takze se mi ted ke vsemu nejake lamely nehejbou :x

Nemate nekdo navic ofuky s osvetlenim a s funkcnima lamelama ??? :wink:
Popripade kolik tak cca stojej na vrakaci, nevite nekdo nahodou ?
Mám všechny ofuky podsvětlený (jen s praskejma žárovkama až na jeden) i kabel k osvětlení chceš-li.. origo, jen ho odlepim z palubky..
Krajní ofuk 250kč, velkej ofuk 600, kabeláž Ti nechám za kilo
Sakumprdum 250+250+600+100= 1200

Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuky

Příspěvek od marcus86 »

to ses teda levnej, kdyz to tady kdosi prodaval 150+150+300=600 :) ... ale uz je to asi prycccc...
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

marcus86 píše:to ses teda levnej, kdyz to tady kdosi prodaval 150+150+300=600 :) ... ale uz je to asi prycccc...
Dávam je přesně za půl, než sem je koupil na vrakáči

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“