Nefunkční otvírání dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční otvírání dveří

Příspěvek od alnek »

Ahoj všem,

stala se mi na mém VW Passat Variant B5 1.9TDi 81kW nemilá věc. Nejdříve mě začal zlobit jeden zámek, ten u řidiče. Potom přestal fungovat úplně (v zamčené poloze) a s ním i obojí zadní dveře. Nešel otevřít jak dálkou, tak ani zevnitř páčkou. Čudl na dveřích povylezl, ale po puštění páčky hned zas zapadl. Ani tlačítkem na řidičových dveří to nešlo. Další cca den přestal reagovat i zámek u spolujezdce. Tzn. fungoval už jen kufr, kterým sjem tam také musel vlézt, abych ho dovezl do servisu.

Ještě pár informací - mám tam dodělávaný alarm s dálkou, komfortka pod nohama řidiče je prý ok a suchá, náhradní zámek u řidiče taky problém nevyřešil. Momentálně jsou dveře u řidiče otevřené, ale díky odvrtání zámku (měl jsem je zaslepené, protože mi je zloději odvrtávali). Čidlo ve dveřích reaguje na šroubovák, ale otvírá a zavírá pouze kufr, který jako jediný stále funguje. Odpojení baterky a alarmu nepomohlo.

Měl by někdo nápad čím by to mohlo být? Auto jinak v pohodě jezdí. jediné co už cca dva roky nefungovalo z elektriky je takové to automatické rozsvěcení a zhasínání interieru. Svatěl všechny svítí, ale jen při manuálním rozsvícení. předem díky za jakýkoliv nápad a radu, začínám být zoufalý :-(
A VWo tom to je :-)

LKP

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Nefunkční otvírání dveří

Příspěvek od DaveA3 »

Ahoj, přesně tohle jsem měl taky, na chlup stejnej problém, lezl jsem do auta všude jinde jen ne dveřma:-D u mě to způsobily uhnilé dráty od komfortky, musíš prohlídnout ty svazky kabelů co vedou od komfortky zda není někde něco poškozeného

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“