Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: problém nesvítí předek a zadek světla levá strana, osvícení climatronik atd. VYŘEŠENO
PříspěvekNapsal: 11.04.2014 23:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

161

Praha

Zdravím všechny. HLEDAL JSEM HLEDAL, ale nalezl jsem takové neúplně stopro odpovědi. Proto se zeptám. Z ničeho nic, mi dnes zhasla levá strana auta, nesvítí parkovačky, potkávačky (dálkové v poho), zadní světlo rovněž tma. (brzda a zpátečka svítí). ŽÁROVKY A POJISTKY JSEM KONTROLOVAL. Dále mi zhaslo celé podsvícení budíků, klimatroniku, čudlů na výhřev sedačky, zrcátek vše potmě. Zkusil jsem s vypnutým klíčkem zapnout levý blinkr a najednou svítí, levá parkovačka i zadní světlo. Vypnu blinkr a tma. Takže dráty proud vedou. Ale climatronik atd, atd, stále tma. Při zapnutým klíčku se mi na hlavním spínači rozsvítí podsvícení, ale jenom na něm. Jinak tma.
Vyčetl jsme při použití HLEDAT ke každému problému vzlášť, že by to mohl dělat ten hlavní spínač světel. Takže já mám všechny problémy najednou a tudíž se ptám, je to možné tím hlavním vypínačem? Hlavně mě zaráží zhasnutí palubky, clima, všech vypínačů na střed. panelu. Díky moc za radu. svatep

Naposledy upravil svatep dne 20.05.2014 20:29, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku: Re: problém světla levá strana, osvícení climatronik atd.
PříspěvekNapsal: 12.04.2014 09:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.02.2008

566

Litvinov

tipoval bych hlavni osveteleni svetel jak se zapina tak proste neco pravdepodobne v nem odeslo.Zkus jen prehodit od nekoho znamyho ten ovladac svetel otazka dvou minut a mas jasno muze byt i ze supa mam tez momentalne zelene podsviceni na zapinani svetel

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: problém nesvítí světla levá strana, osvícení climatronik atd.
PříspěvekNapsal: 13.04.2014 21:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

161

Praha

Čekal jsem více postřehů. Zde na foru jsem našel, jak vyndat ten spínač a je to brnkačka, zkusil jsem dnes od kámoše zapůjčit spínač světel z ochcávky II, ale po jeho vyndání jsem zjistil, že je jinak řešený. Čili jsem zase na začátku. Musím sehnat jiný na zkoušku, než koupit nový a pak zjistit, že chyba je jinde. Čago

Předmět příspěvku: Re: problém nesvítí předek a zadek světla levá strana, osvícení climatronik atd.
PříspěvekNapsal: 16.04.2014 20:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.01.2012

23

Znojmo

Cau, mam stejnej problem tak sem pak napis jestli to bylo v tom hlavnim spinaci. Plus mi jeste tedka prestali jit blinkry pojistky sou OK tak nevim v cem je problem :/

Předmět příspěvku: Re: problém nesvítí předek a zadek světla levá strana, osvícení climatronik atd.
PříspěvekNapsal: 02.05.2014 18:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

161

Praha

Čau' ještě jsem neměl Čas to řešit. Spínač mi půjčí kámoš jen za ním dojet a zkusit prohodit ' ale nemám Čas nebo kámoš je pryč autem. Až prubnu' dám sem info o vysledku.

PříspěvekNapsal: 02.05.2014 21:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.01.2012

23

Znojmo

Tak u me to byl ten spinac :good:

PříspěvekNapsal: 11.05.2014 20:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

161

Praha

Stále jsem neměl čas to řešit. Už jsem napsal na pár inzerátu tady na nabídky prodeje spínačů světel. Když to u kolegy byl spínač, tak to bude u mě to samé. Doufám. Výsledek Dám určite vědět.

PříspěvekNapsal: 14.05.2014 16:22 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

161

Praha

Činím jak jsem slíbil. Byl to ten spínač. Sehnal jsem od klubaka a již svítím. Budíky ano, svítí slunce a zbytek nevidím. Ale snad ok.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]