Nové rádio + Sound

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Demolischnmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.03.2008 11:23

Nové rádio + Sound

Příspěvek od Demolischnmen »

Zdravím chtěl bych vyměnit stávající originální 2Din rádio DX za jinné 2 Din rádio ale mám namontovaný origo zesik s cd changer.O cd chanager velice rád přijdu ale zesik bych chtěl nechat nadále zapojený je v tom nějaká komplikace ?? Jestli tenhle problém už někdo řešil.Je v zadu nějak moc konektorů ty prvni dva nahore jsou jasny klasika ISO ten treti bude asi changer?? a ten smaostatny to je CAN na pristrojovku??
20120811_170444.jpg

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Vyměnil bys za mcd 2din?

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rádio + Sound

Příspěvek od tornado1 »

nebude ti to hrát
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Demolischnmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.03.2008 11:23

Re: Nové rádio + Sound

Příspěvek od Demolischnmen »

toho jsem se bal ze to nebude hrat :-( chtel bych nejaky novejsi radio s podporou bluetooth a usb kvuli hudbe proto ta zmena nechci tam pridavat nejaky ten menic changeru ale asi se budu muset smirit ze to nebude hrat tak jako do ted pokud nedam jeste zesilovac

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rádio + Sound

Příspěvek od tornado1 »

hlavně musíš kompletně překáblovat repráky.. vedení od repráků totiž vede do zesilovače
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“