Nový klíč VW Passat B5 - 3 tlačítka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Nový klíč VW Passat B5 - 3 tlačítka

Příspěvek od klimbik »

Tak dneska se mi uspesne povedlo vycist PIN a nakodovat si novy klicek.
Pomalu zacnu shanet tu komfortku a snad tak lehce pujde i dodelat ten DO.

Zatim me napda jen asi jedna dalsi otazka, nevite nekdo kam spravne vede antena na DO? Kam a kudyma je v aute vedena?
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Nový klíč VW Passat B5 - 3 tlačítka

Příspěvek od klimbik »

B_Jirka píše:
klimbik píše:no co jsem se docetl tak udelat origo DO je pomerne jednoduche.

jen se musi sehnat nova komfortka, ktera bude pasovat. musi byt generace jednotky stejna s tou kterou mas ted.
stavajici komfortka kdyz nemas DO tak ma nejspis jeden konektor jen, a ta nova bude mit dva, tak se musi sehnat ten druhy a pridelat ho tam a na neho pripojit blinkry, +12V a antenu na to DO.
dal se musi nakodovat jednotka pres vag, aby komunikovala s ostatnima asi. a to je vlastne vsechno myslim :)

a ten klicek si predstavuju presne tak. musi mit ty transpondery id48 nebo tak nejak myslim, ze jine se snad moc ani nepouzivaly. a kazdy takovy se pak da naucit, nekde. to jeste prave nevim, ale brzo to zjistim :) uz mam objednany klicek z ciny taky.

a ohledne tlacitek ani nevim. ja bych rekl ze asi podle te generace jednotky. vim ze jednotky zacinaji bud na 3B0, 1J0 a nebo 1C0. ta posledni je 3gen. myslim.
pak jsou rozdily v jednotkach pro kolik elektrickych oken jsou, podle toho jestli umi alarm a DO. a jestli jsou pro CAN a nebo neCAN.

jedine co se mi nepovedlo zatim zjistit je kdyz ja mam jednotku 1J0 959 799 Q, jestli je zamenielna s 3B0 959 796 AK (pismenka nevim presne), protoze tu 3B0 jsem nasel doma a umi DO. ne rozdil od meho Q.

je ale mozne ze mi nekdo napise ze 3B0 mi nepujde a pak bude na prodej a ja budu shanet 1J0 959 799 AH nebo N.

3B0 je mozna starsi, tipuju, a mozna je jen pro sedany, coz by mozna prave slo tobe. ale to jsou jen spekulace :)

Takhle jak to popisuješ, to zní docela jednoduše :-D Kromě toho chaosu v označení komfortních jednotek. Takže ta anténa by byla přímo v tom boxu, nebo někam vyvedená?

Tady to označení má moje jednotka:
no antena urcite bude vyvedena ven. dival jsem se na kabelaz kterou mam doma nahradni, a tam se mi zda ze vede nekam dozadu auta snad. to jeste musim zjistit.
jinak jednotku musis zjistit jaka by ti pasovala. ja budu mit tu 3B0 nanic, ale podle toho co tu napsal tornado a co jsem nasel na netu to vypada, ze 3b0 a 1j0 jsou rozdilne generace, proto se nedaji zamenovat. takze teoreticky by ti mohla ta moje 796 pasovat, ale musi se to zjistit.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Nový klíč VW Passat B5 - 3 tlačítka

Příspěvek od klimbik »

Caute. Tak mi uz se to povedlo. Klicek s ciny. Vyrezany u nas. Prizpusobeny mnou samotnym :) funguje
Vymenena komfortka, pridany nove draty (antena a blinkry), prizpusobena dalka z toho cinskeho vystrelovaku - funguje. Celkem me dodelani origo DO stalo 1100,- kdyby mi jedno nezkopali planzetu a ja si nemusel kupovat novou. V ostrave v hornbachu v tom stanku neumi delat klicky.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Nový klíč VW Passat B5 - 3 tlačítka

Příspěvek od klimbik »

Jo a jeste jsem si musel koupit kablik z ciny na vycteni pinu. Kablik stoji cca 200kc a vycist pin je otazka spusteni toho prilozeneho programu a kliknuti na jedine tlacitko a pin je na svete. Vubec zadna veda. Zvladne naprosto kazdy a nemusite za nikym jezdit a platit.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“