ovladanie radia na multifunkcnom volante / montaz novej anteny na streche

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petel999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.12.2008 17:18
Kontaktovat uživatele:

ovladanie radia na multifunkcnom volante / montaz novej anteny na streche

Příspěvek od Petel999 »

ahojte,

vymenil som radio za 2din,gps,hf,... nejaka cina ale sluzi velmi dobre, akurat by som chcel rozchodit aj ovladanie na volante, do origo radia ide pin (z neho idu info do palubneho pc + predpokladam ze ovladanie z volantu). Vie mi niekto poradit ktore kabliky idu z ovladania volantu do radia? a ako funguju? dik

druha vec praskla mi gumicka, tesnenie okolo stresnej anteny a musim to vymenit, ked uz to robim tak by som kupil antenu vw-shark tu malu, co musim spravit na jej vymenu? od starej anteny ide v kuse kabel az ku radiu a treba to cele vymenit alebo je tam niekde pripojka? treba odmontovat pritom aj tapacir dnu v aute? ak ano tak je tu niekde navod ako to spravit? mam b5.5 sedan, na svk mi nik neporadil a ani som to nenasiel ... dik

nalimdnuerf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 06.12.2013 06:26
Bydliště: Malacky (SK)

Re: ovladanie radia na multifunkcnom volante / montaz novej anteny na streche

Příspěvek od nalimdnuerf »

dobre otazky davas... ja by som potreboval spravit uplne to iste, az na to, ze este musim kupit aj radio aj antenu... :) ale to je mensi problem...

radio ake si kupil, nevies hodit link?

ja som pozeral rozne tiez tie cinske...kamarat to ma namontovane, hraje mu dst dobre, ale nema mulitifunkcny volant takze mu to je jedno... ja aj ty taky volant mame, a tiez by som bol rad, ked to kupim a namontujem, aby tie 4 tlacitka fungovali...
jeden audio-monter mi povedal, ze tie radia musia mat can-bus, alebo take nieco, aby to fungovalo s tymto volantom...

Uživatelský avatar
Petel999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.12.2008 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladanie radia na multifunkcnom volante / montaz novej anteny na streche

Příspěvek od Petel999 »

tak som sa potesil ze dakto odpovedal a to len dalsi "zufalec" ale ty to nemas este :) ... radio ti poslem PM ... ja to pomeriam ake napatia tam kde chodia a uvidim ci z toho daco bude ...

prosim chalani poradte ved to isto uz dakto robil ...

nalimdnuerf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 06.12.2013 06:26
Bydliště: Malacky (SK)

Re: ovladanie radia na multifunkcnom volante / montaz novej anteny na streche

Příspěvek od nalimdnuerf »

nooo... "zufalec" :D nemam to presne pre to, ze nikto mi doteraz neviedel povedat ci to pojde... lebo s jednym som telefonoval co to predava a zaroven montuje...ale tiez mi nevedel povedat ci to pojde na nas typ prasata... posli to radio prosim... diki

....a kurnik! t sa vazne nikto nenajde, kto by to vedel zmontovat???!

katocz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 30.10.2013 20:18

Re: ovladanie radia na multifunkcnom volante / montaz novej anteny na streche

Příspěvek od katocz »

Mam stejný problém nechci origo radio ani nějakou 12 let starou vykopávku za víc peněz než se dá koupi nový. Je něco moderního co funguje i na ten volant??

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“