Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem
PříspěvekNapsal: 17.07.2014 08:04 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.04.2009

26

Zdravím,

právě sem koupil Pašíka B5.5, 1.9 74Kw, a pomalu začínám nacházet problémy. Prosím tedy o rady a tipy.

1) Po každém startu auto třikrát pípne a zároveň třikrát blikne ikona brzd ( stejná jak pro ruční brzdu ), palubák ale nic neukazuje. Při jízdě se to již neopakuje, je to vždy pouze po nastarování. Nemohly by to být opotřebované destičky ?
Add. : diag. nic neukázala, brzdy jsou ok, abs také, mechanik si myslí, že je to normální kontrola systému auta při startu, takže otázka zní, jestli to při startu 3x pípne i ostatním ?

2) V prostoru nad zadním levým kolem ( kam se dává např. hever ) jsem objevil kabel s konektorem, který tam jen tak leží, není do ničeho připojen. Zadní levé světlo ovšem komplet funguje. Tuší někdo na co tam ten kabel je ?
Add. : diag. ukazuje problém s řídící jednotkou zadních sedadel ??? ( a nejde to smazat ) Nějakej nápad co by to mohlo být ?

Díky za pomoc, Morcak

Předmět příspěvku: Re: Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem
PříspěvekNapsal: 17.10.2014 21:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.01.2013

1

Ahoj, k tomu pipnuti - kdysi mi to same delala nova fabia (r. 2004), a zavada byla, tusim, v ridici jednotce ABS. Ve skodovce si s tim tenkrat nevedeli rady, nakonec radili z Boleslavi. Jen si uz nevzpominam, jestli ji menili, nebo jen prehrali software. Normalni to urcite neni, ale zadnej vliv na funkci jsem nepozoroval.

Předmět příspěvku: Re: Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem
PříspěvekNapsal: 02.12.2014 05:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.03.2013

124

Mám stejný problém, dneska musím kouknout na brzdovku zda tam je, mě se ta elektrika tam ted nějak sype a nevím proč :(

PříspěvekNapsal: 04.12.2014 16:42 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.04.2009

26

Takovej zajímavej poznatek, to troj pípnutí při startu mi hlásilo vybitou baterku, po výměně je vše ok !! ( čemuž by odpovídalo i to, že se ti sype elektronika )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]