Climatronic nejde spojit s VAG

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
RED_BULL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 09.02.2010 22:57
Bydliště: OSTRAVA!!!

Climatronic nejde spojit s VAG

Příspěvek od RED_BULL »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat mám problém s klimatizaci konkretně Climatronicem . Když nastartuju a je venku teplo tak auto pořád topí musím vždycky sjet s teplotou nahoru a dolu a to jak při nastavení na AUTO i ECON a pak to jakž takž chladí nebo fouká vlažný vzduch Dále mi nejde VAG spojit s ŘJ climatronicu haže to že jednotka nenelezena.Měl jsem to napojené na orig. VAG.Se všemi ostatnimy ŘJ se spojit dalo. Jinak všechny klapky chodí jak mají sice v některé někdy lupne ale chodí chtěl jsem si udělat zakl. nastavení a kvůli toho spojení to právě nešlo. Další věc měl jsem vytopenou komfortku ,uvnitř boxu bylo pár kapek ale jak jsem přeletoval všechny ty spoje těch 5 drátu tak vše fungovalo. K tomu mi odešel pravý zadní zámek ten jsem vyměnil. Na DO funguje dobře zavřít i otevřít mikrospínač taky funguje ale když zamknu ze vnitř tlačitkem tak ten pravý zadní hned vyskočí zpět. Tak teď nevím jestli to nemůže způsobovat ta komfortní jednotka. Zda li to může ovlivnit i nějak ten climatronic jestli stačilo i těch pár kapek aby se pokazila.

Jinak prolezl jsem všechny vlákna a nikde jsem nic nenašel co by se tykalo mého problemu.

Uživatelský avatar
RED_BULL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 09.02.2010 22:57
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Climatronic nejde spojit s VAG

Příspěvek od RED_BULL »

RED_BULL píše:Ahoj, chtěl jsem se zeptat mám problém s klimatizaci konkretně Climatronicem . Když nastartuju a je venku teplo tak auto pořád topí musím vždycky sjet s teplotou nahoru a dolu a to jak při nastavení na AUTO i ECON a pak to jakž takž chladí nebo fouká vlažný vzduch Dále mi nejde VAG spojit s ŘJ climatronicu haže to že jednotka nenelezena.Měl jsem to napojené na orig. VAG.Se všemi ostatnimy ŘJ se spojit dalo. Jinak všechny klapky chodí jak mají sice v některé někdy lupne ale chodí chtěl jsem si udělat zakl. nastavení a kvůli toho spojení to právě nešlo. Další věc měl jsem vytopenou komfortku ,uvnitř boxu bylo pár kapek ale jak jsem přeletoval všechny ty spoje těch 5 drátu tak vše fungovalo. K tomu mi odešel pravý zadní zámek ten jsem vyměnil. Na DO funguje dobře zavřít i otevřít mikrospínač taky funguje ale když zamknu ze vnitř tlačitkem tak ten pravý zadní hned vyskočí zpět. Tak teď nevím jestli to nemůže způsobovat ta komfortní jednotka. Zda li to může ovlivnit i nějak ten climatronic jestli stačilo i těch pár kapek aby se pokazila.

Jinak prolezl jsem všechny vlákna a nikde jsem nic nenašel co by se tykalo mého problemu.


Tak problém s Climatronicem vyřešen, nezapojil jsem jeden černý konektor ,který jsem neviděl. A u zámku je nejspíš studený spoj. Omlouvám se za off-topic. :kol-32: Chybama se člověk učí :kol-48:

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic nejde spojit s VAG

Příspěvek od priwi »

Pokud nechceš rozdělávat zámek, tak jen sundej tapec na dveřích a modrohnědej kablík připoj na kostru. Pak ti při zamčení zevnitř nebude vyskakovat a měl by fungovat i safelock.

Uživatelský avatar
RED_BULL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 09.02.2010 22:57
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Climatronic nejde spojit s VAG

Příspěvek od RED_BULL »

Ok, děkuji moc za radu jak bude čas tak to vyzkouším. Mysliš ten co je v tom svazku kabelu co vede k zámku ?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“