Teče do auta

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
koblížka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.08.2014 18:53

Teče do auta

Příspěvek od koblížka »

Brý den :)
dnes jsem sedla do auta a u spolujezdce pod kastlíkem louže velká jak u nás Lipno. Co jsem tak pochopila, asi jsou ucpané kanálky? Jak a co mám odstranit za plasty, abych se k tomu dostala? Dyk ty auta, to je samej dekl... Dík za odpovědi, návody apod. :) Je to B 5,5

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Teče do auta

Příspěvek od M@ty »

Tak prvne bych zpruchodnil odtok. kanaly pod aku a pod brzd. posilovacem a poradne ten prostor vycistil od listi a bordelu. Musis sundat torpedo steracu a vyjmout aku pokud chces slusny pristup. Dalsi mista pruniku vody do interieru jsou popsany treba zde : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... ane+odtoky
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

wacko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.09.2007 12:11
Bydliště: HaViroW

Re: Teče do auta

Příspěvek od wacko »

Celkem stačí prstem prošťouchnout jen ten pod posilovačem, dá se to rukou nahmatat a nemusí se nic sundávat (tedy kromě toho plastu nad motorem).
Passat 3BG, 2001, 1.9 TDI 96kW AVF

jokes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 08.01.2014 08:39
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Teče do auta

Příspěvek od jokes »

Ja bych m@tyho rady nezlehčoval ten chlapec ví o čem mluví . Sleduji jeho rady a :good:
Pašík Kombik AVF chip 110kW 2003
Sportsvan 1,4/92kw ME 2016
Toyota Yaris 1,33/74kw 2009
Autosklo Jokeš
prodej a montáž autoskel
Vysoké Mýto
tel. 604310143

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ OZÓNEM

mek26
Člen klubu
Příspěvky: 52
Registrován: 08.11.2010 21:54
Bydliště: Litoměřicko

Re: Teče do auta

Příspěvek od mek26 »

koblížka píše:Brý den :)
dnes jsem sedla do auta a u spolujezdce pod kastlíkem louže velká jak u nás Lipno. Co jsem tak pochopila, asi jsou ucpané kanálky? Jak a co mám odstranit za plasty, abych se k tomu dostala? Dyk ty auta, to je samej dekl... Dík za odpovědi, návody apod. :) Je to B 5,5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím,než začnete kontrolovat ucpané odtokové kanálky,mrkněte se jak vypadají gumy kolem dveří.Pokud budou po otevření mokré až nahoru,tak je možné že vám tam teče pod dveřmi.Bohužel řeším stejný problém,už jsem vysál celkem cca10litrů vody.Podlahový koberec (tapecírunk :)) jsem celý demontoval.Zde někde na fóru je moc pěkně popsán celý systém kde všude do Passáta může téct voda.Až otevřete kapotu motoru,vezměte svítilnu a než začnete sundávat plasty, posviťte mřížkou pod baterku nebo posilovač,jakmile tam bude stát voda tak máte jasno.A taky doporučuju na nic nečekat a začít sušit,nehrozí vám pak problém s elektrikou.Máte střešní okno,šíbr???tam se to rádo taky ucpává.Vývody jsou na straně dveří u řidiče a spolujezdce když otevřete dveře,jsou tam takové cecky.Vrazte do toho brčko nebo trubičku a profoukněte kompresorem.Hodně štěstí.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“