Nesvíti dálkové světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Ciligator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 11.10.2014 14:57

Nesvíti dálkové světla

Příspěvek od Ciligator »

Zdravim, měl bych dotaz ohledně pašana 97. Přestali mi svitit dalkové světla, ani světelná houkačka nefunguje. Blinkry ale fungují. Než mi to přestalo svítít uplně, tak pačka na dalkové světla se mi rosvicela se spožděním ale přisel den, kdy uz se to vubec nerozsvítilo. Na forum jsem nenasel stejny problém, tak se obracim s novým tematem. Děkuji, za připadné odpovědí.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvíti dálkové světla

Příspěvek od tornado1 »

vypínač na světla nebo páčka
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Nesvíti dálkové světla

Příspěvek od PlusOne »

Já bych to viděl na páčku.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Lukyndelacruz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 28.02.2009 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvíti dálkové světla

Příspěvek od Lukyndelacruz »

Zdravim..Zrovna resim to samy. Nejdriv se to zpozdovalo, pak zpozdovalo hodne, ale blikacka fungovala..nakonec nefunguje ani jedno. Je to packou. Zkusil jsem kabel zapojit do packy z oktavky bez tempomatu, co mi znamy pujcil a funguje..

Zkus nejdriv packu prostrikat nejakym silikonovym olejem. Spouste lidi to tu pomohlo. Mne jen hodne kratkodobe..Takze v souvislo s tim ted tu packu poptavam. S tempomatem a pro multifunkcni volant.
Přílohy
20141120_182048.jpg
20141120_182057.jpg

Ciligator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 11.10.2014 14:57

Re: Nesvíti dálkové světla

Příspěvek od Ciligator »

děkuji za vaše názory :)
Lukyndelacruz : Teďkon jsem to postříkal a výsledek.. Světelné houkačky začaly spolupracovat ale dálka nefunguje. Zítra tedy zajedu pro novou páčku.
A tak bych se chtěl zeptat, jak bude obtížné vyměnit starou páčku za novou, co všechno na tom budu muset dat pryč..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“