Špatně svítící xenony

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
ChuckyPatejl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.10.2011 21:43
Bydliště: Komárno , ZL

Špatně svítící xenony

Příspěvek od ChuckyPatejl »

Zdravím , vím že to tu už možná asi bylo ale třeba mi někdo poradí nebo vyvrátí moje podezření. Po výměne xen. výbojek Philips za ge mám podobný problém jako níže citovaný urývek z audiclubu. Co myslíte zasvítí se výbojka po několika hodinách (desítkách) aby ze žlutého nádechu byl nádech do bíla (modra)? Není možné že by mohly mít větší odpor nebo tak něco .....Přerušený kábl , slabá baterie či co ja vím .......Díky za jakoukoliv připomínku......

Citace z AK:



Ahoj, uz jsem to resil asi na trech forech, ale tady jeste ne , tak treba nekoho neco napadne. Mam A4 B6 2004, original BiXenon* lampy, ale sviteji jakoby do zluta. Uz to tak bylo, kdyz jsem ji koupil, takze jsem koupit dve jiny vybojky (Philips). Nainstaloval, zadna zmena, mozna trosku k horsimu Koupil jsem dalsi sadu - Osram - porad stejny. Pak jsem dostal radu, at pockam, ze se casem zahori a dostanou ten excelentni modrej nadech, tak mam aktualne nasviceno na tech Philipsech asi 300 hodin a porad to proste neni ono. Mel jsem predtim Fabii RS a to proste uplne blejskalo do oci, no proste krasnej pohled na to auto, to samy, kdyz vidim novou Octavii II nebo treba Q7 a podobne. Proste toho nemuzu docilit, zkousel jsem i dalsi 3!!! sady vybojek a nic, porad hnusny. Svetlo uz jsem mel i rozebrany, cocku umyl jarovou vodou, prokoukla, ale porad svetlo na h***o - mate nekdo napad, jak to resit nebo se aspon dopatrat, cim to sakra je? Jinak kdyz rozsvitim, tak jsou tak 5-10 vterin presne takovy, jaky bych je chtel mit, krasne modro-bily, ale pak zezloutnou - svine

strrapo77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.11.2014 22:54
Bydliště: Dolné Trhovište

Příspěvek od strrapo77 »

No ja by som to videl na repas svetiel, vyhorena - vypadana parabola a spinava sosovka

Odesláno z mého Luna pomocí Tapatalk
Passat b5
2.5 tdi 4motion - 110kw
5 qvalt tiptronic

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Špatně svítící xenony

Příspěvek od xerxes »

budeš muset nejspíš vyndat čočky dat je na repas to je na pochromovani,pokud máš nové výbojky tak kolik maji kelvinu?

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Příspěvek od Jacques. »

Špatné paraboly dělají jiný ton světla. Sám bych tomu nevěřil, ale nedávno jsem je nechal pokovit a opravdu změnilo světlo barvu. Pošli paraboly na pokovení do Preciosa v Turnově. Výsledek skvěly. Obě mě stály 700kc. A kraviny vybojek hrají také velkou roly, ale doufám, že máš NĚCO přes 4 tis. K. (origo).
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Špatně svítící xenony

Příspěvek od Jacques. »

Výsledek nového pokovení
Přílohy
uploadfromtaptalk1421051434672.jpg
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“