blikání 4 blinkrů při otevření dveří, nebo rozsvícení interieru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Frogyman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.03.2014 08:26

blikání 4 blinkrů při otevření dveří, nebo rozsvícení interieru

Příspěvek od Frogyman »

Zdravim všechny a předem děkuji za případnou pomoc při řešení mého " problému "

věc se má tak, co se týče osvětlení interieru, mam nové všechny zámky, všechno svítí jak má a kdy má, ale štve mě jedna věc, které jsem si všimnul pouze u svého passata ( B5 tdi afn r.v.98) když mám zaplé zapalování, ať už s nastartovaným motorem, nebo bez něj, jakmile otevřu dveře, nebo rozsvítím v interiéru ( například světélko u zrcátka ve stínítku ) začnou blikat všechny 4 blinkry, jakmile osvětlení vypnu, nebo zavřu dveře, blinkry blikat přestanou, hledal jsem v kabeláži u komfortní jednotky, nebo u spínače výstražného osvětlení nějaké dráty " navíc " ale podle knihy od etzolda jsem žádný drát, který by tam být neměl, nenašel.. táži se tedy, zda je možné něco podobného třeba naprogramovat prostřednictvím VAG nebo jestli někdo neví o co jde, protože mě to tak trochu rozčiluje, třeba za jízdy si chce přítelkyně posvítit na malou co je v sedačce a za jízdy mi bliká celé auto, což mě dráždí... měl jsem možnost prohlédnout si 4 stejné passaty a ani jeden z nich to nedělal, pouze ten můj... věděl by někdo? prosímprosím smutně koukám :-)

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: blikání 4 blinkrů při otevření dveří, nebo rozsvícení interieru

Příspěvek od Dymák »

máš neorigo alarm s dálkou.... nebo jeho pozůstatky (myslim, že to byla funkce Cobry)
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Frogyman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.03.2014 08:26

Re: blikání 4 blinkrů při otevření dveří, nebo rozsvícení interieru

Příspěvek od Frogyman »

mno... to bych ho ale někde našel... nějakou jeho řídící jednotku, která ho řídí ne ? já pojel komplet kabeláž pod všema kobercema i palubovku sem prošťoural a kromě komfortky sem nic navíc nenašel :-( ...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“