světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Příspěvek od Jindra 1.8T »

mám nová světla s mlhou jako puvodní před tím orig, ale nikdá to nefachalo tuším integrované svícení se tomu říká chtěl bych to rozchodit drát k tomu vede ale je mrtvej nemá někdo nějaké schéma tohoto zapojení popřípadě jaké relé a kde by se mělo nacházet , vypínač světel mám bez mlhy takže ho budu muset vyměnít za mlhu asi nebo mě nasměrujte jestli tu něco je a dotáhnuto do konce nebo jak to vlastně správně má fachat diky pánové :blush: :blush: :blush:

Uživatelský avatar
Goodicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 27.09.2013 17:45
Bydliště: Vlčnov

Re: světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Příspěvek od Goodicek »

no tak já měl origoš světla s mlhou a musíš tam mít alespoň zadní na vypínači, mě fungovali kdyý jsem dal mlhy do jedné polohy (jedinná co tam byla) tak se rožli zadní i přední. No a pokud myslíš Denní svícení, nevím jaké je integrované tak to se napojuje na pin DLR na vypínači a k baterce. Ale nevím nemám to takže nevím kam přesně
EX- Feldari 1.3 BMM - Sporák
EX- Ford Transit VI, T350 - 92 kW - 2.4L Duratorq TDCi - DOFA

VW Passat Variant B5 - 85 kW - 1.9 TDI PD - ATJ
Ford Transit VII, T350 - 103 kW - 2.4L Duratorq TDCi - H9FB

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Příspěvek od Jindra 1.8T »

ano i ta origoš s mlhou by stačila přes vypínač ale potřebuju vědět v jaké pozici má usazení budu muset začít laborovat jít po drátech ale to relé jaké tam patří měl sem to rozhozený tak tam assi žádný nemám jen dráty tak nevím budu hledat dál třeba někdo poradí :?

hacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 11.03.2012 16:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Příspěvek od hacek »

Já bych rád poradil, ale moc nerozumím, o co jde. Napiš to prosím ještě jednou a použij buď tečky, nebo čárky. Nevím, zda Ti jde o přední mlhovky, nebo o denní svíceni (pokud tím myslíš to integrované svícení)
VW Passat Variant 1,9TDi, 96kW, 6q, rv. 2004
VW Polo 6N2 1,0, 37kW, 5q, rv. 2002

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Příspěvek od Jindra 1.8T »

čus no čoeče přední světla mají žárovku h7 tlumená , h4 dvouvláknová v dálkových , po zapnutí obrysovek a do polohy předních mlhovek se rosvítí v místě kde jsou dálkova já taky nevím jak přesně fungují proto zjištuji co se dá no

Uživatelský avatar
Goodicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 27.09.2013 17:45
Bydliště: Vlčnov

Re: světla s mlhou poradí někdo !!!!!

Příspěvek od Goodicek »

funguje to tak že když zapneš světla a zapneš mlhovky, rozsvíti se ti to druhé vlákno v dálkových, tzn ty světla maj integrovaný mlhovky v dálkový parabole, ale svítí to míň než když zapneš dálkový. Dálkový svítí pak přes to druhé vlákno v H4. Taky jsem to moc nechápal co chceš, ale pokud jde jen o vysvětlení, funguje to tak jak říkám
EX- Feldari 1.3 BMM - Sporák
EX- Ford Transit VI, T350 - 92 kW - 2.4L Duratorq TDCi - DOFA

VW Passat Variant B5 - 85 kW - 1.9 TDI PD - ATJ
Ford Transit VII, T350 - 103 kW - 2.4L Duratorq TDCi - H9FB

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“