Klima problem...

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Klima problem...

Příspěvek od kemos »

Mam takovy problem s klimatizaci..vcera mi prestala chladit,tak jsem myslel ze dosla napln,ale co jsem ju zkusil zapnout pozdejc tak zase chvilku chladila a pak nic. Spojka klimakompresoru spina,vrtule na sahare se toci a trubka co jde od motoru do kabiny je behem chvilky omrzla ale vevnitr jde vlaznej vzduch. Cidlo teploty ukazuje,vyfoukal sem climatronic..na vagu zadna chyba neni. Zkousel sem zmacknout ty plnici ventilky a tlak tam je jak krava,unik nejspis nikde nebude,mam tam barvivo..napada me uz jen snad nejaky cidlo teplotni ale nevim ktery hledat kdyz chyba zadna.. Jeste by me zajimalo jestli je normalni ze pri pridani plynu nad 2 tisice vypne kompresor a pak zase naskoci..Chci jet za 14 dni na dovolenou a bez klimy na dalnici to bude utrpeni...
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Klima problem...

Příspěvek od Hudy »

Já měl podobný problém,jen mě pořád dokola zapínal a vypínal kompresor,měl jsem prodřenej káblík od kompresoru,v každým případě zajeď na doplnění případně kontrolu chladiva,v pneuplus to myslím stojí 1500kč

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Klima problem...

Příspěvek od kemos »

hele ten byl nahnilej ale to sem predelal..dneska sem koukl na kabinovej filtr a byl plnej bordela,listi,spina,prach..vycistil sem ho a od ty doby klima slape. Mam objednanej novej.Sem zvedavej jeslti to bylo fakt jen tim ...ale myslim si ze by kompresor nemel vypinat a zapinat po pridani plynu. Klima je plnena minuly leto.
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Re: Klima problem...

Příspěvek od 07_miska »

kemos píše:hele ten byl nahnilej ale to sem predelal..dneska sem koukl na kabinovej filtr a byl plnej bordela,listi,spina,prach..vycistil sem ho a od ty doby klima slape. Mam objednanej novej.Sem zvedavej jeslti to bylo fakt jen tim ...ale myslim si ze by kompresor nemel vypinat a zapinat po pridani plynu. Klima je plnena minuly leto.
Čus poradí mi někdo nejde mi sahara když zapnu klima nevíte čím to je klima je plna chladí ale sahara nesepne

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Klima problem...

Příspěvek od kemos »

to dělaji uhliky na ventilatoru...
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Maximus2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.01.2014 08:13
Bydliště: Havířov

Re: Klima problem...

Příspěvek od Maximus2 »

údajně to dělá klima normálně, protože potřebuje motor výkon tak klimu odpojí a pak se zase zapojí.. pokud se mílím tak mě opravte.

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima problem...

Příspěvek od d.d.t33 »

to je nesmysl proste kdyz se netoci ventilator na klimu tak to odpoji kompresor aby to nebouchlo a az klesne tlak tak se zase spusti deje se to vetsinou kdyz stojis na miste a kdyz jedes tak ne stiha se to chladit naporem vzduchu

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Klima problem...

Příspěvek od kemos »

Tak klima sice jde ale trva ji nez se nachladi..nez zacla blbnout tak hnedka chladila,tedka tamhle 4-5 km nez zacne foukat studene
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“