Central

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
karasov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.11.2009 17:22

Central

Příspěvek od karasov »

Ahoj potřeboval bych poradit přestali mi při odemknutí centrálu blikat blinkry začal jsem vše testovat jestli vše funguje jediný co z elektriky nemaká je probliknuti dálkovyma svetlama jinak normálně svítí neví někdo prosím kde mám hledat závadu
Za každou radou předem moc dekuji

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Odemkni auto a jestli máš kontrolku otevření dveří tak vyzkoušej jestli ti hlásí všechny dveře a kufr. Jestli nemáš kontrolku tak nech zhasnout interiér a jestli ti všechny dveře interiér rozsvítí. Nebo nemáš problém se samozamikáním?

Odesláno z mého GT-I9300

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Central

Příspěvek od majrek001 »

karasov: je to original DO nebo neorigo?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Central

Příspěvek od Hudy »

Poprosím o radu,stává se mi teď už docela často že se nezamykají spolujezdcovi a zadní pravé dveře,při zamknutí klasika bliknou blinkry a tváří se jako by bylo zamčené ale není,po několika opakování už to funguje jak má.myslíte že budou v háji motorky?Máte někdo radu kde koupit?Díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Central

Příspěvek od majrek001 »

jsou tam studeňáky v zámcích - řešení - propájet tyto zámky (nejlépe všechny 4ks) nebo koupit origo nové.. čínským výrobkům za pár korun bych se spíše vyhnul jestli je nechceš za rok znovu měnit

p.s. určitě ty číny někdo vychválí jak super fungují, ale opravené origo vydrží mnohonásobně déle než tady ty napodobeniny. já jsem zatím setkával s nadáváním na tyto zámky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“