autolock po rozjezdu?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

autolock po rozjezdu?

Příspěvek od teekey »

Tak jsem ted hledal i s GooGlem v historii ohledne automatickeho zamykani dveri po rozjezdu a nasel jsem jenom nejake PDF, kde byla nejaka zaloha z Joomla (asi nejaky predhozi system vwclubu) a tam jsem se mile docetl, ze autolock jde na 98- ale na passaty se zelenym podsvicenim (97-) ne.

Tak sem sedl do passika a:

Kód: Vybrat vše

rj46 (centr. stahovani oken - mimo jine komfortka) -> 010 prizpusobeni -> 003autolock (004-autounlock) -> nova_hodnota_1
Takze tvrzeni, ktere jsem se docetl je nepravdive, akorat me zarazilo, ze kdyz jsem vytahl klicek ze zamku, tak sem se nemohl centralne odemknout, musel jsem zase otocit klickem do polohy 1. Normalne se jde zamykat/odemykat (tlacitko u ridice) i bez klicku. Neresil to uz nekdo?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Ludek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ludek »

Na odemknutí po vytažení klíčku je potřeba aktivovat jinou funkci. Viz. VIS

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

jasne, to je ten channell 004 (v zavorce) ale hlavni je, ze to funguje a dalsi vec, ze auto nejde odemknout tlacitkem na madle :roll:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od hadryposer »

Nevite jestli muze neco zpusobit, ze se tahle funkce aktivuje sama? (nejaka kombinace cudliku na odemykani, zamykani, draty, voda v komfortce, co ja vim)

Jde mi o to, ze za posledni 4 mesice co pasika mam, tak zamykal a odemykal jen na zmacknuti cudliku ve dverich, ale zniceho nic zacal zamykat automaticky. Predpokladam, ze to neni nejaky naprogramovany darek k Vanocum, ale ze k tomu muselo nejak dojit??? :)

jeste podotykam, ze mikrospinace jsem v tech 4 mesicich postupne proletoval vsechny, takze tam bych zahadu jako prvni nehledal

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od PPetr »

Mám to nastavený tak, že po vytažení klíčku se to samo zase odemkne. Vše přes VAG.
Ale kolíbka ve dveřích funguje nezávisle na klíčku v zapalování...
ubytování v Praze: ZDE

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od Masaryk »

ja to nastavoval v motordiag a vse klape,madlo ide samostatne a po rozjezdu ve 1200 otacek se to zamkne a po vytazeni klicka odemkne,nebo na madle kdykoliv,i stahovani oken tam jde,,ale jenom pomoci klicu ne na dalku..

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od hadryposer »

no ted nevim jestli to byla odpoved na to co jsem psal, ale snazil jsem se napsat, ze mi to dela jak pises. rozdil je ale v tom, ze jeste pred 2 dnama to tak nedelalo (automaticky se nic nezamykalo ani neodemykalo) a od te doby jsem to nikde nenastavoval. proto me zajimalo, jestli nekdo nemate zkusenost s tim, ze by se to dalo nastavit jeste jinak (treba omylem) nez pres VAG

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od ameron »

ja som si to nastavoval VAGOM. Podla mna sa to same nemoze prestavit, iba ak nejaky problem v RJ centralu?
Alebo by mohol byt problem v spinaci zamkynania, alebo si si ho omylom stlacil :-) ?

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od hadryposer »

ameron píše:ja som si to nastavoval VAGOM. Podla mna sa to same nemoze prestavit, iba ak nejaky problem v RJ centralu?
Alebo by mohol byt problem v spinaci zamkynania, alebo si si ho omylom stlacil :-) ?
to je mi prave strasne divny, ze by nejaky problem v RJ zpusobil takhle specificky problem - vsechno ostatni funguje bez chyby.
urcite jsem to nezmacknul omylem, protoze to dela s zeleznou pravidelnosti (uz 3 dny) a presne tak jak se tu vsude pise.
...no VAG snad napovi ;)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od vaha »

tam se píše ne že to nejde,ale že to nefunguje stoprocentěn,byl tam nějaký problém...

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od hadryposer »

vaha píše:tam se píše ne že to nejde,ale že to nefunguje stoprocentěn,byl tam nějaký problém...
jj, vim, uvidim jestli tam od posledne nejaky problem nepribyl

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od hadryposer »

hadryposer píše:
vaha píše:tam se píše ne že to nejde,ale že to nefunguje stoprocentěn,byl tam nějaký problém...
jj, vim, uvidim jestli tam od posledne nejaky problem nepribyl
tak shodou okolnosti ma nejakou podobne dementni funkci jeste muj alarm, takze stacilo sednout do auta, v nem se zamknout a pak se odemknout dalkovym ovladanim a vse funguje tak jak ma. jeste predtim jsem koukal pres VAG na autolock a ten byl vypnutej...

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: autolock po rozjezdu?

Příspěvek od majkl1 »

Už je to tady. Vzpoura strojů! Ztřeste se, terminátoři přicházejí :mrgreen:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“