Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: svítí kontrolka Airbagu
PříspěvekNapsal: 18.01.2016 12:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.07.2011

21

Šumperk

Ahoj, odpojoval jsem baterku a nabíjel ji. Po opětovném zapojení se mi rozsvítila kontrolka airbagu. Nejsem schopnej říct, čím to mohl být. Auto jsem uklízel a šoupal se sedačkou, takže mě napadla i možnost přerušení kabelu. Ale ten jsme se pokoušeli s proměřit a je dobrej od řídící jednotky až ke konektoru pod sedačkou. Vag mi píše závady a bohužel nejdou smazat. Zkoušeli jsme to i jinou diagnostikou a závadu nejde odstranit. Bude nutný koupit někde na vrakáči novou jednotku nebo se s tím někdo setkal a máte nějakej fígl. Díkec za info.

Přílohy:
Poznámka: Tohle píše VAG
DSC_1878.JPG
DSC_1878.JPG (213.16 KiB) Zobrazeno 467 krát

Předmět příspěvku: Re: svítí kontrolka Airbagu
PříspěvekNapsal: 21.01.2016 19:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1681

Praha-západ

A zkoušel jsi to smáznout i s nastartovanym motorem? Event.ještě kouknout do bloku, jestli tam neni něco podezřelýho (třeba i kolem toho napáj.napětí, potažmo ukostření,atd. ...) a možná bych měl ještě jeden tip, ale na vlastní nebezpečí (u některejch novějších aut je to doporučenej postup dle dílenky, ale logiku v tom hledam taky marně, imho je tam spíš větší riziko odpalu, ale třeba mi něco uniká...) - zkusit odpojit baterku a připojit jí (pokud možno bez "škrtání") s klíčkem v zapalování...

Předmět příspěvku: Re: svítí kontrolka Airbagu
PříspěvekNapsal: 15.03.2016 23:24 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.02.2008

145

borsice u buchlovic

ludwa píše:
Ahoj, odpojoval jsem baterku a nabíjel ji. Po opětovném zapojení se mi rozsvítila kontrolka airbagu. Nejsem schopnej říct, čím to mohl být. Auto jsem uklízel a šoupal se sedačkou, takže mě napadla i možnost přerušení kabelu. Ale ten jsme se pokoušeli s proměřit a je dobrej od řídící jednotky až ke konektoru pod sedačkou. Vag mi píše závady a bohužel nejdou smazat. Zkoušeli jsme to i jinou diagnostikou a závadu nejde odstranit. Bude nutný koupit někde na vrakáči novou jednotku nebo se s tím někdo setkal a máte nějakej fígl. Díkec za info.

zdarec mam takove zkusenosti.roziha se me bag v sedacce a staci zatahat za konektory a smazne se to,jestli to nejde tak muze bejt v haji jednotka a nebo ustrihni konektor a sletuj to dohromady

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]