Nesvítí světlo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
tondajz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 22.01.2009 21:44
Bydliště: Klášterec n/Ohří
Kontaktovat uživatele:

Nesvítí světlo

Příspěvek od tondajz »

Ahoj nevim jestli to tady už někde je jestli jo tak sorry.

Nesvítí mi pravý přední potkávací světlo, vyměnil jsem žárovku, ale nebyla prasklá. Nesvítí stejně. Pojistku jsem měnil a taky nic.
Neví někdo čím to může být? Světlo v řiti? Nebo někde nějaký spínač?

Stalo se mi že i chvíli neblikal pravý blinkr v předním světle, ale po dalším nastartování zase jde. Nemůže být vada v nějakém relátku?

Jo a poslední věc teplota vody ukazuje při normálním provozu něco kolem 70°C( třeba 70 km cesty v rychlosti 90-110km/h), a víc nejde, až když se to přišlápne ( minuta v ryhlosti 140 km/h) tak to tam vyleze na 90 a už je to ok a zůstane tam, kde může být chyba?

Doufám že mě neukamenujete a evntuelně mě přesměrujete tam kde už je o tom napsáno, hledání mi moc nepomohlo :(

Dík
VW Passat B5 1,9 TDI, 81kW. ....DIAGNOSTIKA okres CV,KV

bak65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.08.2014 11:59

Re: Nesvítí světlo

Příspěvek od bak65 »

Přidávám se k tomuto starému dotazu, dnes jsem si všiml že mi nesvítí levé přední tlumené, Žárovka OK, kostra OK (dálkové svítí) pojistka na pozici 20/21 OK, motorek světel který má na ní být napojen funguje, proud se po zapnutí spínače světel na pojistce ukáže. Ale na patici H7 už není.......... Dík

bak65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.08.2014 11:59

Re: Nesvítí světlo

Příspěvek od bak65 »

Tak u mě vyřešeno, pomohlo vyčištění toho kulatého konektoru co je na tělese světlometu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“