svítí kontrolka Airbagu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
ludwa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.07.2011 12:19
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

svítí kontrolka Airbagu

Příspěvek od ludwa »

Ahoj, odpojoval jsem baterku a nabíjel ji. Po opětovném zapojení se mi rozsvítila kontrolka airbagu. Nejsem schopnej říct, čím to mohl být. Auto jsem uklízel a šoupal se sedačkou, takže mě napadla i možnost přerušení kabelu. Ale ten jsme se pokoušeli s proměřit a je dobrej od řídící jednotky až ke konektoru pod sedačkou. Vag mi píše závady a bohužel nejdou smazat. Zkoušeli jsme to i jinou diagnostikou a závadu nejde odstranit. Bude nutný koupit někde na vrakáči novou jednotku nebo se s tím někdo setkal a máte nějakej fígl. Díkec za info.
Přílohy
Tohle píše VAG
Tohle píše VAG
lepší G3 v garáži, než šulin v prdeli

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: svítí kontrolka Airbagu

Příspěvek od FandaTDI »

A zkoušel jsi to smáznout i s nastartovanym motorem? Event.ještě kouknout do bloku, jestli tam neni něco podezřelýho (třeba i kolem toho napáj.napětí, potažmo ukostření,atd. ...) a možná bych měl ještě jeden tip, ale na vlastní nebezpečí (u některejch novějších aut je to doporučenej postup dle dílenky, ale logiku v tom hledam taky marně, imho je tam spíš větší riziko odpalu, ale třeba mi něco uniká...) - zkusit odpojit baterku a připojit jí (pokud možno bez "škrtání") s klíčkem v zapalování...

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: svítí kontrolka Airbagu

Příspěvek od pompo »

ludwa píše:Ahoj, odpojoval jsem baterku a nabíjel ji. Po opětovném zapojení se mi rozsvítila kontrolka airbagu. Nejsem schopnej říct, čím to mohl být. Auto jsem uklízel a šoupal se sedačkou, takže mě napadla i možnost přerušení kabelu. Ale ten jsme se pokoušeli s proměřit a je dobrej od řídící jednotky až ke konektoru pod sedačkou. Vag mi píše závady a bohužel nejdou smazat. Zkoušeli jsme to i jinou diagnostikou a závadu nejde odstranit. Bude nutný koupit někde na vrakáči novou jednotku nebo se s tím někdo setkal a máte nějakej fígl. Díkec za info.
zdarec mam takove zkusenosti.roziha se me bag v sedacce a staci zatahat za konektory a smazne se to,jestli to nejde tak muze bejt v haji jednotka a nebo ustrihni konektor a sletuj to dohromady

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“