Stále svítí nepřetržitě zpáteční světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Stále svítí nepřetržitě zpáteční světla

Příspěvek od Dabler Mike »

Ahoj , je to už 3 den co mi začali z ničeho nic svítit i při vyřazení zpáteční světla . Nevím v čem je problém a už si s tím nevím rady :/ Jsem takhle v noci když jsem parkovat couval a tak vyřadím na neutral a zpátečka pořád svítí :/ tak jsem to chcípnul znovu nahodil a radil zpátečku a neutral stále do kola a nic :/ tak jsem s tím druhý den jel a lidé blbě koukaly což se nedivím , pak mě v tunelu vytroubil jiný řidič a upozornil mě na to že mi to svítí , potom další na světlech mě upozornil ale vrcholem bylo už když jsem se v noci vracel po dálnici a zamnou jel kamion který mě po chvilce probliknul , tak mi nezbylo nic jiného než se mu varovnými světly omluvit protože u B5,5 ty zpáteční světla + blinkry jsou za tmy opravdu jedovatý . Tak jsem dojel domů a řekl jsem si že je to oproti ostatním řidičům fakt sviňárna , tak jsem zpátečku zrušil dočasně tak že jsem dal u lamp mezi kontakty kus papíru a je to . Kdybych nemusel za tmy couvat někde kde nejsou lampy atd tak bych s tím neotravoval , ale celkem je občas potřebuji a nevím co s tím a kde je chyba :/ Děkuju moc a nezlobte se ...
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stále svítí nepřetržitě zpáteční světla

Příspěvek od Graun »

Asi máš zaseklý spínač na zpátečku. Je na převodovce. Kdysi se mi to stalo na jiném autě. Stačilo to vyměnit.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Stále svítí nepřetržitě zpáteční světla

Příspěvek od Dabler Mike »

Dobře děkuji , jsem se dočetl někde že to bude vadný spínač .
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stále svítí nepřetržitě zpáteční světla

Příspěvek od Graun »

Asi si našel toto.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=186043" onclick="window.open(this.href);return false;

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“