Výměna parkovací žárovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
frigi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 14.01.2009 21:11
Bydliště: Plzensko

Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od frigi »

Prosím můžete mi někdo poradit jak vyndám parkovací žátovku z předního svetla mám passat b 5,5 nemůžu to tady nikde najít tak předem moc děkuji

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od roti »

je to tam jen nacvaknuty, takze zatahnes za ty dva draty co jsou do patice, vymenis zarovku a pak to tam zase zasunes.
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
frigi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 14.01.2009 21:11
Bydliště: Plzensko

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od frigi »

:158: Ok díky měl jsem strach víc zatahnout abych něco neutrhl tak díky moc :oops:

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od Stafford »

8O :!: no teda :mrgreen:

Uživatelský avatar
Pointbreak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.06.2010 12:01

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od Pointbreak »

a jak sunám dálkový? Podařilo se mi tam tak trochu dostat ruku, ale nemůže žárovku vyndat. Je to na stejném principu jak potkávačka?
Zkoušel jsem to a málem jsem u toho porodil. Potkávačka v klidu, ale ta dálka mi prostě nešla a nechce se mi shazovat nárazník...
Po pěšince blíž, po cestičce snáž... :)

kava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 18.06.2010 22:33
Bydliště: Chotěboř

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od kava »

Je to tam nasazené, jako bajonet. Pootoč doleva a vydáš jí. Stejné je to potkávacích světel (teda pokud nemáš bi-xenony).

Nohy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.07.2016 21:52

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od Nohy »

Ahoj
Mám dotaz ohledně parkovací žárovky. Sice už tu byl jednou problém vyřešen, ale u mě přetrvává. Když jsem to zkoušel měnit, tak jsem sundal plast. kryty abych se tam lépe dostal, šel jsem po kabelu a když jsem se snažil vytáhnout žárovku směrem k motoru nic se nedělo. Snažil jsem se co nejšetrněji, pak jsem i trochu zabral, ale stále nic. Nevíte kde by to mohlo být zaseklé, nebo co tam vadí ?? Bojím se aby to celé nějak nepoškodil.(Síla kterou jsem to tahal už byla opravdu na hranici) . passat 2001 man. 8O hhh
Přílohy
hhhhhhhhh.png

tjeff
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 11.08.2011 19:30

Re: Výměna parkovací žárovky

Příspěvek od tjeff »

Tak jsem vyzkoušel silněji zatáhnout za kabílky a ehjle patice s parkovačkou venku. Takže výměna obou mě zabrala cca. 5 minut vč. rozebrání potrubí sání. Super a díky za radu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“