Prosím o radu...shořela mi část elektriky, nebo je to jen nějaká drobnost

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Votvírák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.10.2016 17:05

Prosím o radu...shořela mi část elektriky, nebo je to jen nějaká drobnost

Příspěvek od Votvírák »

Ahoj, právě jsem si domů přivezl Passat B5,5 1,9tdi 96kw....místo předních mlhovek (v originálu původně byli) bylo dodělané denní led svícení od předchozího majitele.

Přez půl republiky jsem dojel v pohodě a když jsem si jel kolem domu tak najednou z ničeho nic hroznej rachot od předku auta, tak jsem zastavil a kouknul, jestli mi neušla přední guma. Gumy vpoho a z ničeho nic se mi u spolujzdce z pod palubky vyvalil dým. Tak jsem auto hnedka chcípnul....začala klasika kapota nahoru....obhlídka celého vozu, nakonec se mi jako původce hluku podařilo identivfikovat plastový kryt pod motorem, z kterého se vyvlíkla přední část z pod nárazníku a jak se přez něho začal valit vzduch,tak se ohnul dolů a škrtal o cestu (nebyl tam ani jeden šroub pod nárazníkem).Tak jsem ho navlíkl zpátky a začal hledat původce kouře. Bohužel nikde nic

Zkusil jsem nastartovat, auto naskočilo jak nový, ale nesvítí denní svícení a když otočím kolečkem na světla,tak se zapnou jen parkovačky potkávačky už ne. Nejdou přez páčku blinkry, ale výstražky jdou. Nejdou ani dálkový, ale když chci jen probliknout,tak to jde. Budíky normálně fungují a svítí. Kontrolky vpohodě po zapnutí klíče problikaj a žádná pojistka taky není prasklá.

Prosím o radu co a kde hledat a jestli s tím nemá někdo zkušenost.

PS: Auto bych si rád nechal.....takže rady typu vrátit až jako druhořadé :D

Předem díky

Uživatelský avatar
Johnyhu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 02.08.2015 20:03

Re: Prosím o radu...shořela mi část elektriky, nebo je to jen nějaká drobnost

Příspěvek od Johnyhu »

Asi shořeli relátka pod palubkou, přepětí nebo voda.
VW Passat B5 1996 1.9TDI 81Kw AFN

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“