Xenony - nastavení správné výšky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kajosek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 12.08.2009 15:08
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Xenony - nastavení správné výšky

Příspěvek od Kajosek »

Ahojte, předem vše chci jen říci, že jsem hledal, procházel předchozí témata, ale nic co by pomohlo :-)
Když jsem koupil auto (Passat B5), tak už tehdá bylo špatné čidlo na přední nápravě. Až po letech jsem koupil nové a vyměnil. Tím jsem vymazal i chybu ve VAGu... Do světlometú taktéž přišly nové motorky.

A teď to důležité.... Udělal jsem vše, tak je je v návodu z foru, nebo v DP:

Kód: Vybrat vše

 Postup zakladneho nastavenia orig.xenonov:
- auto zaparkovane na rovine
- NEzatiahnuta rucna brzda !!!
- zapnute zapalovanie
- VYPNUTE svetla

[55 - Xenonove svetlomety (Xenon Range)]
[Zakladne nastavenie (Basic Settings) - 04]
Skupina (Group) 001
[Start (Go)!]

Pockajte aspon 20 sekund kym sa hybu motorceky svetiel. Svetla sa dostanu do nastavovacej polohy. Zapnite svetla, nastavte ich na regloskope nastavovacimi skrutkami.

Prejdite na Skupinu 002.
RJ xenonovych reflektorov sa tym "naucila" tuto novonastavenu polohu ako svoju vychodiskovu polohu.

[Hotovo, Spat (Done, Go Back)]

PROBLÉM je ovšem v tom, že po nastartování a zapnutí světel, xenony vyjedou do správné polohy, ale pak po 20s sjedou dolů 8O a tam zůstanou.

Tak znovu jsem šel do VAGu, dal 55, potom 04 a 001 ... světla vyjela nahoru, tam jsem je seřídil dle regul... a dal jsem skupinu 002, světla sjela dolů a VAG napsal že poloha naučena ... WTF??

Proč to vždycky sjede dolů? Ve vagu žádná chyba, hodnoty z čidel 1-2V (přesně můžu zjistit, z hlavy si to nepamatuju).
Jedině mě napadá, že v návodu je nezatáhnutá ruční brzda a vypnuté světla; což jsem oboje porušil.
The World Is Mine ⎝⏠⏝⏠⎠
http://www.StreetRiders.cz

strrapo77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.11.2014 22:54
Bydliště: Dolné Trhovište

Re: Xenony - nastavení správné výšky

Příspěvek od strrapo77 »

Skus podvihnut auto tam kde su cidla a vo vagu si daj merne skupiny a 1. Kanal.
Dvihaj auto dovtedy kym nebude na cidlach napetie 1.5V - 2.3V a potom sprav to zakladne nastavenie. Malo by to pomoct.

Odoslané z SM-G900F pomocou Tapatalku
Passat b5
2.5 tdi 4motion - 110kw
5 qvalt tiptronic

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“