Dálkové ovládání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Lincus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.10.2016 23:11

Dálkové ovládání

Příspěvek od Lincus »

vw passat b5 1,9 TDI 81kw
Zdravím potřeboval bych poradit nefunguje mi dalkovej centrál v klíčku baterka je vyměněná a stejně nefunguje ani ta malá kontrolka při zmáčknutí tlačítka na klíčku se mi nerozsvítí čím to může být ??? a když otevřu dveře klíčkem tak centrál nejde až pouze pokud zmáčknu tlačítko odemknutí dveří na panelu dveří u řidiče a ješťe k tomu mi při otevření jakýkoliv dveří mi začne blikat alarm krom řidičových :) poradíte nekdo ??

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od Graun »

Pokud nesvítí ta kontrolka, není možno, že máš na tom mikrospínači v dálk.ovladači studeňák? Chce to rozdělat a propípat, zda spíná. Druhá možnost je, že je vadný (měl jsem toto, řešení - koupě nového). A co druhý klíč, stejné chování?
Co se týče toho chování po otevření, tak vyzkoušej toto. Když otevřeš dveře tak se Ti rozsvítí světlo v kapličce? Zkoušej postupně otevírat jednotlivé dveře a sleduj. Pokud se nerozsvítí tak je vadný mikrospínač v zámku dveří. Jak jsem měl vadný mikrospínač v zámku řidiče tak mi dálka neotvírala vůbec nic (byl úplně mrtvý, né jen ochozený). Je to u GIV, ale bude to podobné i u Pass.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“