Help prosím, spěchá to, Imobilizér Passat B5, r.v. 1998, 74 Kw, benzín.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
janecek279
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 30.10.2012 21:23
Bydliště: Praha

Help prosím, spěchá to, Imobilizér Passat B5, r.v. 1998, 74 Kw, benzín.

Příspěvek od janecek279 »

Moc se omlouvám, pokud spamuju, ale opravdu AKUTNĚ potřebuju pomoci !! Mám Pašíka , r.v. 1998, 74 Kw, benzín. Asi 2,3 měsíce mě zlobil imobilizér, občas to šlo, občas ne, ale vždycky jsem to nakonec nastartoval. Dnes jsem to chtěl vyřešit, zajel jsem do servisu v Říčanech u Prahu, kde jsem zažil skutečně neuvěřitelnou story, která skončila tím, že jsem musel volat Policii. Ve stručnosti, přijel jsem tam, normálně autem, nýmandi to napíchli na VAG, zkoumali, nic nevyzkoumali, zkoušeli udělat nový klíček, ani to se jim nepovedlo, nakonec to dopadlo tak, že mi smazali veškeré hodnoty z mého jediného klíčku a řekli mi, že za 6 a půl tisíce mi imobilizér odpojí.byli arogantní, odmítli mi vrátit auto v původním stavu. Fakt hustej příběh. Nicméně výsledek je, že tam auto stojí, když otočím klíčkem, rozbliká se ihned kontrolka autíčka s klíčkem a nenastartuju. Předtím, než jsem tam přijel, se kontrolka třeba rozsvítila, pak začla pomalu blikat. Teď bliká hned jak vzteklá.

Takže HELP prosím. Je někdo v Praze , či okolí, kdo by si s tím poradil, zřejmě to budou budíky, nebo to kolečko u spínací skříňky, auto fakt nutně potřebuju!! Má někdo odkaz na někoho, kdo by to co nejdříve zmáknul, něco s tím provést? Díky moc za reakce!!!
VW Passat, 2.0 TDI , 103 kw, sedan, r.v. 2006

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Help prosím, spěchá to, Imobilizér Passat B5, r.v. 1998, 74 Kw, benzín.

Příspěvek od majrek001 »

rychle blikající symbol by mělo být, že není přizpůsobený budíky k motorvce.. mělo by v budíkách stačit smazat adaptační hodnoty, ale těžko říct co s tím vyvedli
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

janecek279
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 30.10.2012 21:23
Bydliště: Praha

Re: Help prosím, spěchá to, Imobilizér Passat B5, r.v. 1998, 74 Kw, benzín.

Příspěvek od janecek279 »

no to právě nikdo neví, arogantní kreteni, ketrý mi vůbec dopředu neřekli, co s tím budou dělat, klíček udělali tak, že s ním nešlo auto odemknout, natož to spárovat, pořád tam něco mazali... nakonec odmítli cokoliv s tím udělat, policie na místě, no hrůza. nicméně auto nenastartuju a potřebuju ho nutně.... prosím, kdybyste někdo znal někoho, kdo by si s tím poradil, pište, klidně i v noci.
VW Passat, 2.0 TDI , 103 kw, sedan, r.v. 2006

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“