Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: anténa
PříspěvekNapsal: 05.02.2017 09:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.03.2013

124

Ahoj kluci prosím potřebuji poradit, ladilo mi blbě rádio tak jsem koupil zesilovač na anténu to docela pomohlo ale stejně nic moc signál, tak jsem si koupil nové rádio (staré bylo opravdu staré) ale taky nic moc neladí jak vyjedu za město tak ztratí signál. přemýšlím že koupím anténu koukal jsem že je docela dobrý přístup pod tapecem (passat b5 r.v. 99 variant) a když jsem tam kouknul tak jsem ani neviděl nic zaoxiodavaného ale byl tam konektor tak by nemusel být problém jí vyměnit ale nevím zda třeba ještě není po cestě od tohoto konektoru k rádiu nějaký zesilovač abych pak neměnil anténu zbytečně, popřípadě jak zjistím že je anténa špatná a není problém ještě někde? ještě jsem sundal prut a očistil závit jak na prutu tak v závitu na autě, prosím o radu.

Předmět příspěvku: Re: anténa
PříspěvekNapsal: 05.02.2017 10:15 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

13278

Humpolec

jediný dobrý způsob jak to zjistit je připojit origo radio a diagnostikou načíst anténu

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 05.02.2017 11:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.03.2013

124

bohužel nemám možnost se dostat k origu rádiu, ted jsem se v tom hrabal a zjistil jsem že je v háji zesilovač co mám za rádiem, bylo upadlé stínění a anténní kontakt visel jen na chloupku, koupím nový a uvidíme, nemá někdo doporučení jaký by byl nejlepší? Starý před zesilovač jsem měl napojený tak že napájení jsem napojil na iso konektoru na pin 5 tam šlo z rádia 12V a byl to modrý drát pro anténu v autě jsem musel přestřihnout za konektorem drát co vedl z pinu 5 a napojil jsem tam napájení té antény, ale nevím zda třeba stará anténa taky nemá napájení pro nějaký zesilovač a nevím zda novým zapojením z autoradia není třeba napájený, prosím nemá někdo schéma jak je zapojení iso v passatu? je tam nějak moc drátů a nevím co napájel pin 5 když tam byl připojený drát.

PříspěvekNapsal: 12.02.2017 12:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.03.2013

124

Prosím o radu dal jsem novou anténu se zesilovačem a taky separátor napájení ale nic se nezměnilo, měřil jsem napětí na separátoru a šli tam jen miliVolty prosím o radu má do antény jít normálně 12 V ? nebo kolik? díky za rady

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]