Nefunguje vyhrivani sedacek (obou)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
godlike1234
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 10.11.2016 12:00

Nefunguje vyhrivani sedacek (obou)

Příspěvek od godlike1234 »

Zdravim,
vim, ze toto tema tu bylo reseno hodnekrat, ale nejak jsem nenasel problem kdy nesly obe sedacky. Abych se priznal tak sem uplne nejak extremne nehledal jen trosku. Auto jsem uz tak bohuzel koupil takze nevim jeslti odesly zaroven nebo ne. Pojistka je ok. Dnes chci vyndat sedacky a kouknout se na to, ale zajima me na co. Mate nejake napady? Predem se omlouvam za diakritiku.

godlike1234
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 10.11.2016 12:00

Re: Nefunguje vyhrivani sedacek (obou)

Příspěvek od godlike1234 »

zdravim,
tak problem je vyresen. Napisu tady co to bylo pro nekoho kdo koupi auto s obemi nefunkcnimi sedackami.
Byly to u obou sedadel decky. Byly prepalene ty kabliky, vzdycky v miste toho bocniho vedeni v sedaku ze strany nastupu. Prisel jsem na to tak, ze jsem multimetrem prozvonil ten konektor a ono nic. Meril jsem i odpor ale pouze jak to bylo vse ok a odpor byl 3,8 Ohm. To uz tady nekdo psal, ze kdyz je to ok tak oklo 3 Ohmu to ma byt.
Navod na rozcalouneni tady. http://www.skodaoctavia.cz/clanek/rozca ... ni-sedacek" onclick="window.open(this.href);return false; . Prijde mi to uplne to same, akorat to pripinani bezpecnostniho pasu je na nejakou hvezdici a to mi bohuzel neslo odmontovat ale ten plast jde dolu i bez demontaze toho pripinani bezpecnostiho pasu. Jelikoz studuji tzn., ze casu mam dost ale penez malo, tak me oprava vysla na 0 Kc, tzn., ze jsem s timto vysledkem spokojen. :yahoo: Nicmene ukaze az cas jak dlouho to vydrzi.
Snad to nekomu pomuze, ZDAR

Fuggycz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 29.04.2018 12:18

Re: Nefunguje vyhrivani sedacek (obou)

Příspěvek od Fuggycz »

Kde koupit tyto dečky?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“