Sedačky z A4 B5 do Passat B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
waynek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem, Liberec
Kontaktovat uživatele:

Sedačky z A4 B5 do Passat B5

Příspěvek od waynek »

Ahoj po dlouhém hledání, zakládám téma. Už se to tu jaksi řešilo, ale nikdo neřešil zapojení airbagu v sedačce. Sedačky mají jiné konektory i barvy drátů. Ví někdo jak tento konektor přepinovat? Audi má dva dráty ve žlutém konektoru a třetí samotný v červeném. Passat má všechny tři dráty v konektoru žlutém. I kdyby se povedlo zapojení, jsou airbagy kompatibilní s jednotkami vozů? Bylo by řešení pracné odstrojení sedaček a výměna airbagů? Ovšem pokud by nebyl problém například s jiným tvarem airbagu. Děkuji za každou odpověď.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky z A4 B5 do Passat B5

Příspěvek od pino.t »

Zapojení nevím, ale pokud bys potřeboval, tak bych tu někde měl mít sedačkové airbagy z Passata.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
waynek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem, Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky z A4 B5 do Passat B5

Příspěvek od waynek »

To jsi hodný. Stalo se to, že jsem hledal náhradu za mé poškozené sedačky v Passatu, našel jsem inzerát, kde pán inzeroval sedačky na passat 97-00 jako mám já. Ok koupil jsem, na pohled stejné, ovšem přední zajištění je jiné, to už bych měl vyřešeno, ale to zapojení airbagů je ořech. Tzn. že airbagy mám v těch mých poškozených sedačkách, takže bych je vyndal, ale nechce se mi to odstrojovat a nastrojovat, možná mi nic jiného nezbyde. Ale díky za nabídku.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“