RECARO sedačky Passat B5.5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
golfmkIV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 29.03.2015 19:17
Bydliště: Plzeň

RECARO sedačky Passat B5.5

Příspěvek od golfmkIV »

Zdravím, mám pár dotazů ohledně sedadel Recaro do Passatu B5.5.

Abych to vzal od začátku, tak na mojí 2.5 TDI scháním motor, ten můj je KO. A známý přivezl z Německa Passata s vadným řízením a dalšíma drobnostma, ale s motorem co potřebuji, ale chce to prodat jen jako komplet. Takže váhám jestli to vzít.

Ale teď to hlavní, kvůli čemu zakládám tohle téma. Ten Passat na ND má origo sedačky Recaro v béžovém provedení alcantara/kůže, elektricky nastavitelné, vyhřívané, s podnožníky, zadní mají skivak. Moc by se mi líbily v mém autě.

Jenže to má několik háčků:

1. Mám Varianta a auto na díly je sedan ve 4motionu, takže se ptám, zda je možné zadní lavici předělat pro kombi a jestli má na zadní sedačky vliv 4motion?

2. V mém autě nejsou elektricky nastavitelné sedačky, tudíž otázka, jak náročné je dodělat kabeláž?

3. Recara mají ten alcantarový střed potrhaný, a tak se ptám zda je možné sehnat stejný odstín a nechat to přečalounit? Případně na kolik by to tak mohlo vyjít?

Poslední otázka je jakou mají ty Recara tak cenu, kdyby nešla předělat ta zadní lavice, tak bych je asi prodal.

Díky moc za případné rady a odpovědi.
Přílohy
190620174331.jpg
190620174332.jpg
190620174334.jpg
Golf IV GTI TDI

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: RECARO sedačky Passat B5.5

Příspěvek od d.d.t33 »

Nechci ti brat iluze ale jen dle sedacek jak jsou znicene tak bude mit setsakra moc najeto min 400tkm a zrovna u 2.5tdi ja osobne bych do toho nesel jestli neni skoro zadarmo.

golfmkIV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 29.03.2015 19:17
Bydliště: Plzeň

Re: RECARO sedačky Passat B5.5

Příspěvek od golfmkIV »

Ne ma to 260tkm, servis pouze VW, jsou k tomu výpisy z Německý Dekry, jinak bych to ani neřešil. Tapecírunky, řadička, volant a pedály je v pěkném stavu.
Golf IV GTI TDI

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: RECARO sedačky Passat B5.5

Příspěvek od M@ty »

K seslím : Záleží zda jsou sklopitelné zadní sedáky a opěráky. Počítám že sedák je pevný a v kuse. Zde jedině zbastlit držáky a heftnout je k podlaze nebo naopak připevnit protikus pantu k sedáku. Zde v návodu na úpravu zadních opěráků jsou i fotky sedáku. Opěrák u čtyřkoly řešit nemusíš : http://forum.passat-club.cz/viewtopic.php?f=211&t=5255

El. posuv a štelování je u Recaro bez paměti takže ti stačí natáhnout pouze 12V na ovládání. Osadil bych prázdnou pozici v pojistkové skříni a natáhnul kabel k oběma seslím. Ukostření (kostřící bod) pak najdeš pod obložením řadičky. Z dárce pak vyoperuj i červené konektory napájení seslí.

Cena opravy bude inviduální u každého čalouníka. S tím moc nepomůžu. Chce to hold případně objezdit se sedačkami a ukázat o co ti jde.

Nepíšeš co máš za barvu interiéru nyní takže pokud nemáš béžový tak tě čeká ještě úprava zadních sedanových tapců prohozením horní části ze svých.

Pokud bys nakonec ty sesle do auta nedával ale byl nucen je vzít tak i tomto stavu jsou prodejný. Můj odhad tak 6-8 tis. - nevidím zbytek...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: RECARO sedačky Passat B5.5

Příspěvek od majrek001 »

na posun by měla být správně tepelná pojistka a drát 2,5mm2 pro +12V i zem - origo bývají u nosiče relé
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

golfmkIV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 29.03.2015 19:17
Bydliště: Plzeň

Re: RECARO sedačky Passat B5.5

Příspěvek od golfmkIV »

Díky za odpovědi. Mám právě vnitřek komplet v černý látce, takže bych musel upravovat ten zadní podsedák i ty zadní tapce, což se mi vůbec nějak nechce. Nejspíš to auto, ale vezmu, takže recara asi budou na prodej.
Golf IV GTI TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“