Podivná (asi)navigace do B5, nález na vrakáči

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Petrolkid
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 26.07.2016 09:03

Podivná (asi)navigace do B5, nález na vrakáči

Příspěvek od Petrolkid »

Zdar a sílu Passaťáci.



Jsem sice vlastník Golfa takže sem úplně nepatřím, nicméně můj dotaz se bude Passatu týkat. Nedávno jsem při svých toulkách po místním šrotišti narazil na torzo pašíka B5ky, zelená metla, kastle bez špetky koroze. Motor nevím, protože už měl servaný vinka i štítek v kufru a motor už někdo vybrabčil stejně tak 90% dílů. Ale byl to evidentě nějaký starší kousek zato ale s full výbavou, sice už s modrým podsvitem ale s NECAN(!) benzínovejma budíkama s maxíkem(Ty jsem pochopitelně už vyndal a napral do svého Golfa) ale zaujalo mě něco jinačího(viz obrázek)

Co jsem zjistil podle čísla, tak by to měla bejt originální raná navigace pro B5ku. Nikdy jsem jí v ničem neviděl, myslel jsem že jedinná navi bylo klasický MFD. Údajně by to měla bejt jen jedna z částí, bohužel jediná co tam zbyla :-( k tomu by měly být uzpůsobené i maxidoty a v kufru nebo v kastlíku by měla být mechanika pro CD s mapama a anténa s GPS. Bohužel tu jsem tam už nenašel. TAkže jediné co mám je panel a k němu štekr. TAk se chci zeptat jestli to má vůbec nějakou cenu(Mě to do Golfa nepůjde) a jestli jo tak jakou.

Jinak kdyby o to někdo měl zájem tak stačí říct :) stejně jsem to bral pro případ že by to někdo sháněl.
Přílohy
80295560_2501286906587688_4038860891515518976_n.jpg

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: Podivná (asi)navigace do B5, nález na vrakáči

Příspěvek od vento tdi »

Ahoj, co já vím, tak pokud k tomu není ta jednotka, která je vlevo v kufru tak je to nepoužitelné. Někde na youtobe jsem video i prezentační video kde bylo všechno ukázané jak funguje

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“