Utika klimatizace, nikdo nevi kde

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Utika klimatizace, nikdo nevi kde

Příspěvek od the_miracle »

Utika mi klima. Po naplneni tak cca mesic chladi dobre, pak to zacina slabnout. Po roce zbylo jen 50 g chladiva. Mechanik se snazil najit diru cca tri tydny po plneni, ale bohuzel. Rikal jen, ze se mu moc nezda chladic. Muze to s tim souviset? Nenapada nekoho, kde hledat? Nebo zkusit vymenit ten chladic? Diky.
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Utika klimatizace, nikdo nevi kde

Příspěvek od napster »

At se mrkne na cidlo na chladici. Me to utikalo zkrz nej. Mesic chladilo a potom prestalo. Chlaficem to muze byt taky. Jestli ma čuchačku,tak at odpoji cidlo a zkusi to tam.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: Utika klimatizace, nikdo nevi kde

Příspěvek od kelly01 »

Takhle jsem to s garážisty řešil 2 roky :D

Pak sem to dal klukovi co se specializuje na klimu, má atest, školení kdesi u fy a už 5let se na to specializuje a dělá to pořádně, tedy ne že to jen natlakuje a čeká jestli se mu "zadaří" :lol:

Unikalo to spodní, takovou tou dlouhou hadicí(vždy jen na půlku náplně, zbytek udržela), když jsem odjížděl tak jsem zjistil od chlápků co si přebírali auta že to samé měli i na golfu a dalším passatu přede mnou, už mám 2 roky pokoj :yahoo:

Uživatelský avatar
Martin - Havířov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 01.06.2008 19:56
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Utika klimatizace, nikdo nevi kde

Příspěvek od Martin - Havířov »

Ahoj chlapi, dnes jsem si všiml, že mi asi hodinu po odstavení auta, když jsem šel kolem něho, tak něco syčelo u pravého předního kola. V první chvíli jsem myslel, že mám defekt, ale z pneu neubylo a syčelo to i po dvou hodinách. No a teď večer jsem zjistil, že mi asi nejede klima, nefouká z ní studený vzduch. Klima sepne, ale nefouká. Sakra kde může být problém. Otevřel jsem i kapotu a to syčení šlo opravdu z pravé strany někde z pod světla. Největší sranda je, že 30.8. frčím do Řecka a tu klimu jaksi budu potřebovat.
VW PASSAT Kombi B5,5 1.9TDI 96kw 4x4 Highline manual 6q r.v.11.2001
Tel: 774 212 955

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Utika klimatizace, nikdo nevi kde

Příspěvek od xerxes »

the_miracle: ani lampou nic nejde vidět?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“